[Cerere Admin] Avalon

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
CyBer[N]eTicK
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 7
Joined: 03 May 2020, 04:39
Location: Curtea de apel
Contact:

21 Jul 2020, 03:47

Nume jucator : Avalon
Varsta :17
De cat timp joc CS : 6 Ani
Serverul pe care vrei admin : Titi.g1.ro
Ore jucate pe server: https://www.gametracker.com/player/Aval ... 195:27015/
Experienta admin : 100%
Steam ID : STEAM_0:1:427987588

PS: Eu pot fii activ doar in full-uri, supraveghind serverul! și aduce jocul cât mai plăcut. Poate vă întrebați de ce am pus 100% Experianta admin, Cunosc acest domeniu AMXX destul de bine, chiar am si propriul server de BaseBuilder am și configurat servere, de acolo știu ce și cum cu comenzile astea. întrecut am mai avut Admin pe servere clasice.
Community reputation -> Avalon - Admin Mare TiTi cu acces HACK

❤️ Dragostea fără suferință și fapte, nu există 🤍
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

21 Jul 2020, 12:00

Buna ziua,
Pe baza linkului pus de tine la dispozitie pot sa-ti spun urmatoarele:
Cu 25 de minute jucate in ultimile 30 de zile nu cred ca te incardezi in minimul de ore necesare acordarii gradului de admin.
Chiar si cu toate minutele tale jucate pe server EVER (din 15 mai 2013 de cand ai inceput sa joci cs) nu depasesti in acest moment 13 ore si 45 de minute.
Adminul e gratis pentru ca trebuie sa fii mai prezent si sa dai dovada de calitatile specifice unui admin pentru ca sa-l obtii.

In cazul in care faci colectie de admine mai este varianta scurta in care iei legatura direct cu Lucian la G3.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
adrenalina74
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 33
Joined: 29 Dec 2015, 12:12

23 Jul 2020, 20:08

Contra
User avatar
CyBer[N]eTicK
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 7
Joined: 03 May 2020, 04:39
Location: Curtea de apel
Contact:

23 Jul 2020, 20:15

adrenalina74 wrote:
23 Jul 2020, 20:08
Contra
Salutare, părerea mea este că ar fi mai cum se cade, dacă tot lași un verdict să lași și un Argument cum și de ce. Sincer nici nu cunosc motivul acestui „Contra" mai mult e așa o ochială ce se zice, și pui la mișto să zici că ai răspuns!
Community reputation -> Avalon - Admin Mare TiTi cu acces HACK

❤️ Dragostea fără suferință și fapte, nu există 🤍
User avatar
adrenalina74
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 33
Joined: 29 Dec 2015, 12:12

25 Jul 2020, 15:48

CyBer[N]eTicK wrote:
23 Jul 2020, 20:15
adrenalina74 wrote:
23 Jul 2020, 20:08
Contra
Salutare, părerea mea este că ar fi mai cum se cade, dacă tot lași un verdict să lași și un Argument cum și de ce. Sincer nici nu cunosc motivul acestui „Contra" mai mult e așa o ochială ce se zice, și pui la mișto să zici că ai răspuns!
Salut, nu cred ca este cazul sa ma tragi DUMNEATA la raspundere ca de ce nu am specificat si un motiv pentru raspunsul meu. Consider ca Mr.Teacher ti-a deschis ochii si poti intelege exact de ce nu indeplinesti cerintele. Daca citeai cu atentie vedeai ca scrie mare si clar "Nu cereti admin daca nu aveti minim 15 ore jucate pe server.". Fa-ti orele si dupa te asteptam cu o alta cerere. Poate Poate!

Edit1: Sa fim seriosi, sunt 15 ore, daca vrei admin cu adevarat te joci 3 zile mai serios si le faci, insa nu doar ore iti trebuie.

Cer scuze pentru 2x, daca dadeam edit erau sanse ca Avalon sa nu imi observe raspunsul.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

25 Jul 2020, 18:03

" Nu cereti admin daca nu aveti minim 15 ore jucate pe server ! "

1. Prima regula este sa faci orele pe server...iar tu nu le ai .
2. Chiar daca faci orele pe server asta nu ti garanteaza adminul, daca ceilalti admini aduc argumente negative legate de cererea ta .

Respins !
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

26 Jul 2020, 06:33

Pentru Avalon:
Poti obtine admin fara sa fii conditionat de numarul de ore jucate sau de nivelul de intelegere al jocului in conditiile in care iei legatura direct cu Lucian la G3 si urmezi pasii solicitati de catre acesta.
Nu ar fi greu pt tine avand in vedere de unde postezi.


Topic Inchis !
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked