reclamatie nicu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

14 Apr 2020, 17:52

Nume pe care am luat ban/hack :the crew
Serverul pe care am luat ban/hack :titi.g1.ro
Numele adminului reclamat :nicu
Dovezi :Sterse pentru reclama
Ip pe care ai luat ban :82.77.237.161
Steam ID (Native sau Fake) :valve
Salut vreau sa explic intreaga situatie si anume ... era mapa fy glasshouse si am decis sa intru initial cu numele nicu de la miroslava , am voie sa folosesc nickul ala , dupa care il intreb pe nicu de ce lasa mereu timp infinit la harti doar are acces sa puna 20 de minute pe harta... dar el vrea sa joace numa fy buzkil .... sau alte harti gen aim map... toxice... sa nu ma abat de la subiect el a spus sa tac si sa joc ca imi da ban permanent desi eu nu l-am jignit sau ceva ... si cand il intreb de ce ma ameninta cu ban el imi da gag deoarece l-am luat umpic la misto dar merita , imi da 2 minute ... tac 2 minute si dupa schimb nickul si adminul a crezut ca am dat retry la gag.... si mi- a dat ban.
Si probabil reclamatia asta nu va fi luata in considerare dar vreau sa imi expun si eu punctul de vedere.... la adminul nicu , deoarece el nu e admin bun ... el intra baga o harta si sta afk 30 40 min joaca 5 10 minute si cam atat... cand vede ca jucatorii aia slabi prafi spun de altu ca are cod se pune spec si nu se uita pe el ... ca un admin normal si ii cere scan... se bazeaza prea mult pe programul asta wcd pt scanat si nu mi se pare corect... un admin bun stie toate comenzile , stie sa bage timp la harta, stie sa faca diferenta dintre un jucator bun si un codat.... macar de isi dadea interesul .... dupa ban am intrat peste vreo 40 de minute si era fy snow si nicu era la joc ... joc 3 4 runde si striga lumea ca am cod ... aveam numele fEROCE se pune spec si nici 5 secunde nu a stat si mi-a cerut scan....
Repet nu mi se pare normal acest admin daca il intrebi de regulament nu are habar ... el doar slay pt mapa si schimbat mapa si un ban si cerut scan atat stie ... nu mi se pare un admin capabil si nu sunt singurul care gandeste asa .. mai sunt si playeri care gandesc la fel ... dar majoritatea il tolereaza doar pt ca e admin si schimba hartile ... atat .
Stiu nici eu nu sunt cea mai buna persoana dar daca ma intreaba cineva de regulament il spun ca pe tatal nostru , stiu sa fac diferenta dintre un codat si un jucator bun si fac mereu demo... da am facut abuz da am probleme cu nervii , dupa ce va trece perioada asta cu corono o sa imi cumpar alt admin si o sa incerc sa fiu un exemplu pozitiv playerilor , asta ca sa vedeti cum sunt eu... pana acum 2 saptamani intram rar da in perioada cand intram des eram un admin ok , kit ca jucam pe alte nickuri si toata lumea ma facea codat e ok.
Teacher skipper .. bn hai si tu eqn astept parerea voastra ... chiar daca stiu ca eqn ii va tine partea vreau sa aud si parerile voastre , iar nicu ar trebuii sa isi faca cont de forum deoarece are admin de mai bine de 1 an jumate si nu are cont :))) ca sa raspunda la reclamatia lui.
Si chiar si adminii noi daca se poate .
Imi cer scuze pentru romane da am facut 3 reclamatii azi , 2 aici si 1 pe alt forum :))



Edit 18.04.2020
Sters pentru reclama Adaug si astea ... te rog frumos din inima Lucian nu mai fa diferente intre admini , daca eu fac o reclamatie si adminul respectiv a incalcat regulamentul , sanctioneaza-l si nu imi anula reclamatia ca nu e frumos fiecare are sanse egale ... si nu mi se pare ok , in pozele astea el mi-a dat ban de 2 ori deoarece i-am folosit cica numele , dar numele lui are slot , eu doar am folosit nickurile din poza si nu avea niciun drept sa imi dea ban , eu cand teacher mai folosea numele meu nu ii dadeam ban cand aveam admin zic , il lasam in treaba lui sau invers intram cu nickuri asemanatoare cu al lui , teacher dadea dovada de profesionalism si nu ma bana deoarece nu avea dreptul , asta da admin corect.
Dar stiu ca in trecut au mai fost situatii cu nume asemanatoare cu ale adminilor si cativa admini banau si pe forum li s-au facut reclamatie si au fost sanctionati.
Deci te rog eu Lucian si asa vine pastele , uita-te peste probele aduse de mine si sanctioneaza-l pe nicu ca l-ai pasuit destul ca nu se invata minte , mai ales ca baga timp infinit la harti sau timp de 60 de minute o harta... mi se pare un abuz foarte mare te rog din inima , suflet te rog sanctioneaza-l , serverul nu are nevoie de asa admini , pe server trebuie sa fie ordine si disciplina , stiu nu sunt eu cel mai bun om dar ma voi straduii sa iti arat ca pot sa dau dovada de admin bun , asta cand o sa imi cumpar alt admin ... Sarbatori fericite!


Moderator Mr.Teacher:
Ti-am zis intr-un topic recent sa nu mai faci reclama altfel iau masuri.
Am sters din topic materialele care fac reclama iar tu te-ai ales cu un Warn
Last edited by Klaus on 18 Apr 2020, 18:38, edited 1 time in total.
Post Reply