Reclamatie Waller

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
alexsobi
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 29 Mar 2020, 17:34

29 Mar 2020, 17:44

Nume pe care am luat ban/hack :sudo rm -rf /
Serverul pe care am luat ban/hack : titi.g1.ro
Numele adminului reclamat : Mr.Waller
Dovezi : https://postimg.cc/gallery/1fMxM1p
Ip pe care ai luat ban : 86.120.240.77
Steam ID (Native sau Fake) : STEAM_0:0:35752485
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):

Imi da slay cand sunt fix pe x si vreau sa plantez bomba, dupa imi da ban fara sa-l fi injurat.
Tin sa precizez ca fix din motivul asta va pierdeti playerii. Ajung pana pe 5 in rank (am jucat putin pe serverul asta in ultima perioada) si vine un zeu de admin care da un ban aiurea si-mi taie tot cheful de a mai juca aici. Multumesc!
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

30 Mar 2020, 10:01

Din ce am vazut pe server cand intra waller si vede mai mult de 2-3 playeri se activeaza in el gena responsabila cu "bunul simt" si foloseste adminul in interesul si la bunul sau plac, unde mai pui ca daca intra cu alt nume decat cel de admin are ceva de are imunitate la gag... cum vine asta ?
Iar apoi ca sa nu poti lua nici o masura asupra lui pune numele de admin pentru a se folosi de imunitate.
El e admin pe Titi.g1.ro care e server fun iar lozinca lui e "Cat joc eu pe server nu foloseste nimeni shopul !!!"
Ca atare propun ca pe perioada starii de urgenta (perioada ce asigura un flux mai substantial de playeri pe servere), coroborat cu Regulamentul Serverelor G1.ro, cu incalcarea acestuia la punctele 1, 4, 8, 9, 10, 11, 14, accesul adminului Waller sa fie suspendat, serverul beneficiind de asistenta adminilor si fara aportul lui.
In subsidiar cer stergerea contului adminului Waller intrucat vechile metehne au reaparut.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

30 Mar 2020, 18:37

Pro warn pe perioada nedeterminata!
Playerul :sudo rm -rf / joaca mereu destul de ok si nu prea l am vazut sa fie un fel de "frag hunter" , faptul ca pe tine (waller) te enerveaza ca n ai cum sa i dai "head" tine stirct de tine si de abilitatile tale de a reactiona.
Vreau sa mai mentionez faputul ca desii il vad ocazional pe sv, nici atunci nu are grija de el (atat cu mapele cat si cu playerii), "nu pune mapa 2x2 ca iese lumea lasa snow" , "nu i da gag/kick/ban ca nu mai intra pe server si asa suntem putini".....
Dupa mine, fiecare greseala se plateste accept o datasa injure sau sa incalce regulamentul da cand exagereaza trebuie articulat.
In esenta nu stiu cum ai luat tu admin dat fiind ca trebuia sa fii banat atat pe forum cat si pe server domnule Waller, dar se pare ca lupul isi schimba parul dar naravul ba..
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

03 Apr 2020, 15:49

Cont de admin sters !
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked