Reclamatie Al!n

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

09 Sep 2011, 23:25

Pe langa faptul ca mi a adus jigniri si amenintari :

" (ADMIN) aL!n : taci we mamaliga hai pana la g3 in 30 min sa vezi ce mik sunt (ADMIN) aL!n : hai vii mai pacaliciule
*SPEC* aL!n : abis razi de mine dar io rad de tine ca ai creierul cat al unei gaini de iti pui mintea cu mine *SPEC* aL!n : mai pacaliciule "

Eu zic ca ..nu am ajuns ca un copchil care da slap la counter pentru "camp" sa ii inghit prostiile debitate pe server si copiate mai sus .

Rog a se lua masuri in privinta lui !
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Puff
New Member
New Member
Posts: 22
Joined: 22 Mar 2011, 10:22

10 Sep 2011, 10:33

Al!n ar trebui sa primeasca o suspendare sau chiar remove pentru comportamentul lui pe server. Presupun ca nu a citit nici regulamentul! A injurat si a adus amenintari la adresa lui Klaps atunci pe server. Ar trebui luate masuri cu tipul asta.
Imi place sa ascult "Un cantec prost", sa-mi iau "Prieteni(i)" din "Hotel Cismigiu" si sa ne amintim de "Betia" de la "Vama Veche".
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Sep 2011, 20:48

10 - Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare.

8 - Este interzis limbajul trivial intre admini si pe server.
Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului.

11 - Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.
Sanctiune : Pierderea accesului.

Avand in vedere ca e prima abatere adminul al!n are remove o saptamana !
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

14 Sep 2011, 07:27

Image
Image
© 2004-2017
Locked