RollingStones

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

11 Mar 2014, 10:38

Citeste regulamentul pe care nu l-ai citit niciodata probabil !

9 - Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti admini de pe server

10 - Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare.

Image

Din acest moment ai suspend pe o perioada nedeterminata pentru a doua abatere de acelasi gen.
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

11 Mar 2014, 12:28

Pe bune ? :)) Am dat vot cu 2 harti si imi scoti adminul, parca ai fi copil sa-mi bag picioarele.

De ce nu ai pus tot fragmentul ? hai ca il pun eu


Image
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

11 Mar 2014, 13:09

Repet ...nu tin partea nimanui,dar cred ca se exagereaza cu decizii de genul asta.
Din cate stiu eu,la greseli de genul asta se da suspend la 4 warnuri,nu la doua.Asta daca nu ai pata pusa pe el,si sigur o ai:).Plus ca daca ar fi sa luam la bani marunti reclamatia,eu nu vad dovada ca a schimbat gresit,cate mape a dat,timpul ramas din harta care se juca,mapele care au fost inainte.Vad doar un chat...

Sunt de parere ca deciziile de remove ,suspend admine,ar trebui luate de Lucian si doar de el.

Si mai este o varianta care s ar putea prelucra si aplica la deciziile de genul:
- Inainte de a lua o decizie, consultati-va cu ceilalti admini ,si aici ma refer tot la Lucian.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

11 Mar 2014, 13:26

Klaps, pastreaza-ti parerea, nu am cerut pareri.
A fost o decizie. Nu o reclamatie. Punct.
Nu e prima oara.
Iar cu pata pusa pe el... n-ar trebui sa crezi asta, EU i-am dat admin !


Roll: nu sunt copchilul tau si nu tolerez astfel de atitudine.
Plus ca NU te intereseaza regulamentul dupa cum se vede si din print-screen.

Aviz amatorilor:
Regulamentul e facut FIX pentru a fi respectat. Nu suntem masini sa nu intelegem anumite flexibilitati, dar cand atentionarile nu au efect, facem sa aiba.
Nu toleram atitudinea de "smecheri", e expirata, nu se mai poarta.

Ca o concluzie, RollingStones are suspend pana isi corecteaza atitudinea, limbajul si invata regulamentul.
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

11 Mar 2014, 13:29

Ce vrei de la mine pana la urma, am dat doua harti gg inferno si aztec expres
Nu mai am admin pe nici un server ce inseamna asta?
Punemi adminele inapoi acuma ca nu ai tu drept sa imi iei adminele mele de pe celelalte servere
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

11 Mar 2014, 13:44

God,eu zic sa nu ne depasim ...stii tu...nasul.Imi dau cu parerea cand si la ce topic vreau..Repet,daca ar fi Sa ne luam dupa regulamentul pe care tu il ceri,as vrea sa vad dovezi concrete cu schimbarea hartilor.Le ai? Nu le ai...

,deci nici tu nu respecti 100% topicul.Cam asta am avut de spus ,pt ca presimit ca o dam iar in povesti inutile
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

11 Mar 2014, 14:09

Asta am zis si eu:
- nu e o relcmatie, doar am adus la cunostinta comunitatii faptul ca Roll nu mai are admin.
- regulametul nu-l cer eu ! cum nici legea n-o cere premierul sau stiu eu cine. E facuta pentru a fi respectata.

In consecinta, te rog respecta asta.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

11 Mar 2014, 14:21

Credeam ca ai inteles,dar...
Ai adus la cunostinta ca Rolling nu mai are admin,dar..repet:fara dovezi concrete,pt ca ai postat la sectiunea "Dovezi".Iar in regulament se spune ca ce a facut Rolling se pedepseste cu suspend 3-7 zile,dupa 4 warnuri,nu dupa doua.Ar trebui sa Te Mai informezi:) Asta incerc sa ti spun.In fine,nu are rost.Am tacut.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

11 Mar 2014, 14:23

Joc de atata timp pe g1 si nu am avut un warn la activ. Nu am incalcat nici o regula am dat doua harti la vot si mi se scot toate adminele? Daca tu consideri ca asa e corect...

Si nu te-am facut copchilul meu am spus doar ca "parca ai fi copchil", ma scuzi daca te-a deranjat asa de tare.

Atat am avut de zis, bafta :YMPEACE:

The stars are hidden on a rainy night
User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

11 Mar 2014, 14:27

De asta am incadrat-o la sectiunea asta, pentru ca nu e reclamatie si nici generalitati.
Oricum, Klaps, apreciez activitatea ta pe forum. (fara ironie)
Locked