Reclamatie RIs[c]

Aici se gasesc topicurile mai vechi sau cele care nu corespund regulilor noastre

Moderator: Mr.Teacher

Locked
User avatar
Vaccin
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 13 Jan 2012, 00:03

24 Feb 2012, 00:38

Nume reclamant : Vaccin
Numele adminului reclamat : RIs[c]
Motiv : Limbaj de admin ?
Dovezi : Pozele care ti se fac o data cu hack ul si demo aferent, gasite in folderul counterstrike/cstrike...la TINE in calculator.
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) :
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):

Image
User avatar
V i v A *
New Member
New Member
Posts: 45
Joined: 24 Feb 2011, 22:39

24 Feb 2012, 13:25

Parerea mea este ca exagerezi . Nobody is perfect . :ymblushing:
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

24 Feb 2012, 14:06

Eu zic ca nu exagereaza cu nimic.Tinand cont ca e un admin nu ar trebui sa aiba un astfel de limbaj,ar trebui sa fie un exemplu pt ceilalti jucatori.Cred ca Risc ar fi dat gag unui player daca respectivul folosea un astfel de limbaj..cel putin asa ar fi fost normal.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

24 Feb 2012, 15:37

Hai sa fim sinceri,de cate ori nu glumin noi admini,intre noi? si in plus daca injura eram total de acort cu Vaccin dar asa...sa zicem doar ca a exagerat putin.
Ps:Poate glumea si el.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

24 Feb 2012, 15:46

Pt a glumi cu adminii ai comanda amx_chat ,si in orice caz nu glume din astea.Eu sincer nu vad unde e gluma...El este admin si trebuie sa respecte regulamentul ,degeaba mai scrie pe server "Limbajul vulgar nu este tolerat pe server",si eu zic ca asta e limbaj vulgar si indecent mai ales pt un admin.Eu cel putin nu sunt deacord cu astfel de "glume". (Unde mai pui ca vorba ii era adresata unui admin cu rang mai mare)
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

24 Feb 2012, 16:03

Gluma e gluma cat timp e buna dupa nu mai se numeste gluma,dar pentru ca de acum fac offtopic am sa las pe alti sa isi spuna parerile.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

24 Feb 2012, 18:14

Ok, a incercat sa faca o gluma deplasata. M-am uitat la limbajul lui, si nu vad nimic exagerat. Ca sa folosesti highlanderul pe sv si sa aplici diferite comenzi asupra adminilor trebuie sa ai dovezi mai solide, Vaccin. Si pe mine ma enerveaza limbajul de messenger/taranesc, dar nu le poti da in cap daca asa s-au obisnuit. Cand intinde coarda, se aplica o comanda in functie de gravitatea situatiei. In cazul de fata, sa zicem un gag ar fi fost de ajuns.

[LINK]

@ Klaps
Limbajul vulgar nu este tolerat pe server.

Intr'adevar, dar se refera in pricipiu la injurii mai aspre (in cazul adminilor).
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

24 Feb 2012, 18:43

Vad doua probleme aici:
1.Daca adminii vorbesc asa pe server ce pretentie sa ai la jucatori ?

2.Omu ii este superior ca grad si cum bine scrie aici:

" 10 - Coordonarea/subordonarea intre admini se face ierarhic, astfel gradele inferioare se subordoneaza celor superioare. ".

Concluzie finala:
Cont de admin suspendat o saptamana (24-31 februarie 2012).
Ps: Invatati sa va stapaniti limbajul pe server mai ales ca , ca admini trebuie sa fiti un exemplu.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked