Reclamatie admin gabitu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

27 Dec 2018, 18:34

Nume reclamant: skipper
Numele adminului reclamat: gabitu
Motiv: O scos adminele la 3 playeri cu puterea lui de "tata lor", din motivul in care i am dat ungag adminului Mr.Waller.
Dovezi: https://imgur.com/a/gGsWhGM
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

27 Dec 2018, 18:43

Eram acasa la un prieten pe nume gabriel si el avea admin pe un alt server din afara comunitatii si avea admin pe numele "gabitu pastila femeilor boromir" si prietenu asta al meu a vrut sa se joace pe titi si a intrat cu numele ala si gabitu s-a simtit ofensat si i-a schimbat de cateva ori numele cu toate ca nu era numele gabitu era "gabitu pastila femeilor boromir" dupa care vin eu pe sv pun adminu si il iau la rost ca dc schimba numele daca nu continea o reclama sau o injurie si dupa ies i-am salutat pe el si pe nicu insa colegu asta al meu intra pe mapa awp circular parca cu numele ala si gabitu ii da gag si pun adminu si dupa cateva minute imi scoate mie adminu si imi da gag
in regulament scrie .
a incalcat regula 11 Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.
Sanctiune : Pierderea accesului
si regula aia care era vorba ca un admin sa schimbe numele doar daca are reclama sau un nume indecent insa colegul meu nu a avut nick indecent
oricum am gresit si eu ca am pus numele gabitu pastila femeilor boromir dar colegul meu vroia sa joace cu el si nu am avut ce face .
Nu cred ca va lua warn ca sunt si sarbatorile si mna o mustrare ar fi suficienta
A spus si teacher ca daca are cineva un nick asemanator cu al adminului dar difere de 1 , sunt 2 accese diferite si ca nu ar trebui schimbarea numelui sau banarea celor cu nick asemanator de admin
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

27 Dec 2018, 18:51

:)) :)) :)) phahahahahahaha
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

27 Dec 2018, 18:58

bn am mintit nu eram la niciun coleg pur si simplu eu si teacher mai jucam cu diferite nume ca ne-am facut noi un obicei si joc cu aproape orice nume ca playerii sa nu stie ca sunt mr.waller si sa ma faca codat sau ca is jucator prea bun si mna imi ardea mie sa joc cu nick gabitu... etc si mna cel mai bine e ca Lucian sa bage o regula de genu in regulament in care daca nu ai in nume reclama sau injurii sa nu i se schimbe numele si gabitu sa fie pasuit ca mna eu l-am provocat dar mna imi place sa joc undercover cu alte nickuri sorry bye bye
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

27 Dec 2018, 19:50

Pfff... pe bune ?
A facut gabitu asta ?
Nu creed ....
A.. stai .. ce a facut ?
skipper wrote:
27 Dec 2018, 18:34
Motiv: O scos adminele la 3 playeri cu puterea lui de "tata lor",


Pe aceasta cale rog solemn adminul gabitu sa nu mai foloseasca puterea lui de "tata lor" pe playeri ca o foloseste degaba. Playerii nu au admin.
Daca are ceva de rezolvat cu "puterea de tata lor" sa o faca pe admini. Pot sa fie si 20 de admini pe server daca ai ceva de facut : fa, rezolva si apoi scoti Highlanderul.
skipper wrote:
27 Dec 2018, 18:34
din motivul in care i am dat ungag adminului Mr.Waller.
Nu am inteles nici partea a 2-a a motivului... aia de dupa virgula. E "din momentul" sau "pentru motivul ca..."


Franzeluta cand intra undercover si se ia de admin sa se asigure ca are arme letale si nu zgandara ursu cu batu, ca adminul care-l are nu trebuie sa-i fie scut ci trebuie sa-i fie blazon.. pe care nu-l prea respecta.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

27 Dec 2018, 19:54

Techer lasa glumele si prietenia ta cu gabitu si nu lua reclamatia la misto
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

27 Dec 2018, 22:02

Lasă miștoul teacher că eu nu-s gabitu , sa nu fac vreo prostie și sa iau admin pe Nick "gabitu pastila femeilor" și să intru doar când joacă gabitu
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

27 Dec 2018, 22:08

hahahhahahaah
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Dec 2018, 08:26

Asta a fost gen: hai sa ne distrăm , sa ne jucam cu numele adminelor de pe servere , omu a procedat corect a dat GAG nu altceva mai rau , asta ca respectivul sa nu si mai schimbe nick.
Intreb aici pe waller si skipper cum ar reacționa daca situatia era invers ?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

28 Dec 2018, 11:28

Pai cu "nick ul meu" intra zilnic playeri:) n-am de ce sa ma supar, ma distreaza...Eu i am dat ungag lui Waller deoarece avea adminul si nu putea sa si dea singur.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Locked