Reclamatie !

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
Alexs
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 14 Oct 2016, 20:48

22 Oct 2018, 19:26

Salut sunt jucatorul Alexs. Este un codat pe serverul titi.g1.ro care foloseste hack precum wall si aim. Numele hackarului este Mihaita. Multumesc pentru atentie. Sa aveti o zi buna ! :)
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

22 Oct 2018, 19:47

Pentru ca reclamatia ta sa aibe ecou in comunitate trebuie sa fie insotita de o dovada , iar pedepsirea playerilor de catre admin se face doar in momentul in care se savarseste ilegalitatea si nu ulterior (exceptie amx_addban cand adminul constata ilegalitatea dar playerul iese inainte de a fi sanctionat).

In alta ordine de idei, eram si eu si inca un alt admin pe server, iar Mihaita nu avea cod.

Oricum multumim pentru grija si interesul acordat serverului nostru.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

22 Oct 2018, 19:51

L ai pierdut la "Pentru ca reclamatia ta sa aibe ecou in comunitate trebuie sa fie insotita de o dovada " =))
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

22 Oct 2018, 20:13

Orice acuzatie trebuie sa fie insotita de o dovada : poza sau demo/record in consola.
Nu poti acuza un player de cod, injurii sau orice altceva fara sa aduci un demo, o poza din care sa iasa in evidenta acuzatia ce i-o aduci.

Skipper in cazul in care ai nevoie de simplificarea textului ai tasta 1 la telefon (pentru limba romana apasati tasta1 ).
Sunt sigur ca Alexs a inteles din primul post, se vede din ticluirea reclamatiei ca este un baiat titrat obisnuit al Magna cum laude, cu initiativa si spiritul ce trebuie sa-l albe un posibil viitor moderator.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

22 Oct 2018, 20:14

Alex e un copilaș de 12 ani daca cineva joaca bine nu înseamnă că e cod
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

22 Oct 2018, 20:19

am inteles
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

22 Oct 2018, 20:29

Nu discutam persoana care posteaza ci actiunea sau problema/situatia ce o aduce in discutie.
Nu este o limita de varsta pentru a posta. Obisnuiti-va cu copii din ce in ce mai mici in jocul asta.
E de-ajuns un cont de email la inregistrare pe forum, care poate fi si al parintilor si in felul acesta sa fii parte din comunitatea G1.

TC!
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked