Reclamatie admin kntSTRONG

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

09 Aug 2018, 11:40

Admin muta mapa pe TITI k e mare
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

09 Aug 2018, 13:02

Nu am PC îs sarac
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

09 Aug 2018, 13:18

Csf
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

09 Aug 2018, 13:27

Încă nu e pus adminul ..păcat că nu am luat slot pe numele kntstrongjr da intra tu pe regnick g1 și fa slot
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

09 Aug 2018, 13:29

Eu vreau KentStrong
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Aug 2018, 07:57

Kntstrong
Asta e numele tau !
Uita-te bine la el !
kntstrong
Ce vezi acolo ?
O insiruire de litere care puse intr-o anumita ordine a rezultat nickul tau.


Buuunn...
Ia fii atent aici.
strongknt
Baiiii...... ma jur...... sunt fix aceleasi litere, numai ca, ce sa vezi... nu sunt in aceeasi ordine.
Deci, nici macar nu am adaugat sau scos litere.

NU E NICKUL TAU ! NU AI DREPT ASUPRA LUI !


Daca mai intervine o schimbare prin adaugirea sau scoaterea unei litere, cifre, sau orice alt semn deja e la mintea cocosului ca diferenta e imensa.

Vizavi de maturitate si copilarii. Eu ma bucur ca-mi pot permite sa ma prostesc si sa ma joc ca un copil :))
Nu orice adult i-si poate permite luxul asta.
Iar voi nu mai cereti sa fiti adulti in lumea copiilor.
Vizavi de reguli e altceva. Si un copil de 2 ani trebuie sa respecte anumite reguli. Documentati-va si unde nu intelegeti cereti ajutorul ca asa cresteti.
Multe mai sunt de zis dar trebuie sa ma ocup de joaca de om adult :)

Concluzie:
kntstrong daca te uitai pe forum mai gaseai cateva discutii interesante ce trateaza acelasi subiect.
Nu poti fi sanctionat pentru incalcarea articolului 12 din Regulamentul Adminilor referitor la anularea comenzilor date de un alt admin intrucat nu asta este motivul reclamatiei.
Chiar daca ai scos personal banul pe care l-ai dat, in urma reclamatiei fapta ramane si consider ca Lucian ar trebui sa o ia in considerare asa cum a fost facuta :
1. Fara motiv
2. Fara respectarea procedurii (demo)
3. In forma continuata (de mai multe ori)
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

10 Aug 2018, 08:47

Mucless kentcastron
Teacher prost
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

10 Aug 2018, 11:01

K Teacher in tot ce zici ai dreptate dar nu vad nicaieri parerea ta despre skipperm,el si-a pus numele asta special ca sa ii dau ban dupa ce a mai facut niste chesti si cu o zi in urma special ca sa imi poata face reclamatie mie, nu altui admin, intrebarea mea este pentru tine ca admin ai voi sa intarati un alt admin de mai multe ori in special pentru a putea sa ii faci o reclamatie? fiinca daca era alt jucator care nu cauta sa isi ia ban de la mine nici nu mai comentam daca imi facea reclamatie dar el a facut-o special se vede...
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

10 Aug 2018, 11:13

Mucles =))
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Aug 2018, 13:02

kntSTRONG wrote: intrebarea mea este pentru tine ca admin ai voi sa intarati un alt admin de mai multe ori in special pentru a putea sa ii faci o reclamatie?
Cam greu sa-mi dau seama cu exactitate ce anume ai vrut sa zici... raspunsul meu este cred ... DA
Unii admini sunt intaratati doar de prezenta lui waller pe server, si cu toate ca au la dispozitie jdemii de comenzi restrictive de joc, ei trec direct la pedeapsa capitala. Daca ai fi stiut ce sa faci cu comenzile pe care le ai la dispozitie nu se mai ajungea aici, si aici ma refer la comenzile amx_nick si amx_gag. Nu era nevoie de ban si mai ales ca stiai ca e admin.
Una e sa joci impotriva serverului, sa rupi playerii sa-i faci sa iasa afara si pt asta sa iei ban ca NU RESPECTI DECIZIILE ADMINULUI si alta e sa fii frustrat pentru ca nu ai cunostinte necesare sa-ti administrezi contul de admin.

Pana intra Lucian sa citeasca topicul si sa dea vredict voi inchide topicul pentru a evita offtopicul si caterinca facuta de copii cei mici.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked