Pentru Domnu' Mugur

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
qwerty_
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 13 Dec 2015, 15:31

13 Dec 2015, 15:44

Nu stiu care este modalitatea ta de a admina , insa clar nu una buna .Din cate stiu eu cand ti se a aduce la cunostinta faptul ca pe server este un codat se raspunde afirmativ si se pune spec urmand sa verifici acel player. Insa nu Domnu' Mugur nee ii zic de 3 ori ba vezi ca ala are aim si el joaca in c ontinuare + ca imi iau si gag 10 min ca vezi il deranjez. Frate-le meu nu stiu cum sa iti zic , la ce mai vrei admin daca te doare in p**a de ce se intampla pe sv? Joci la rank? nici o problema da joaca fara admin , nu mai incurca lumea , si daca sunteti admini sa nu va credeti superiori ca a-ti fost si voi playeri la randu vostru si daca un admin se juca cu comenzile pe voi sigur nu va facea prea mare placere , asa ca daca intradevar esti admin fii dracu admin nu player ai grija de s erver ca de multe ori stau si zic de 10 ori ca este codat pe server , ba cu aim ba cu wall , sau chiar cu de toate da nu eu stau si mor 4 runde la rand ca sa fie siguri ca ala sboara pe server .
User avatar
Mugur
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 29 Sep 2015, 12:04

13 Dec 2015, 18:30

Okay, deci cam asa sta treaba. Daca avei chef de reclamatie... Nu aici se face 1 la mana.
2 la mana mi-a spus odata am spus "ok", mi-ai mai spus odata, nu am zis nimic, eram deja demo on pe respectivul codat, mi-ai mai spus odata si ti-am dat gag. Stii tu daca i-am dat sau nu start la demo pe el?
O singura data trebuie sa imi spui ca eu vad nu trebuie sa imi spui de 10 ori si nu esti singurul care imi trimite nume de codati! Eram unu' frate nu am 10 maini daca am 5 nume nu pot sa va fac poftele cum vreti voi, le iau pe rand.
3 la mana nu cred ca cineva de pe aceasta comunitate are vreo problema cu modul meu de a admina!
Acum la moda e sa fii mafiot, ;) dar sa fii din Iasi...e deja fiţa! :-o
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

14 Dec 2015, 12:32

Sunt de accord cu mugur o singura data era de ajuns sa zici nu de 10 ori sa bati omu la cap si demo era start deja deci mugur nu a gresit cu nimica bravo mugur :D
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

14 Dec 2015, 20:48

Asa Mugur!! Bravooo!!! Paf a spus corect.Bravo Paf!! :)))
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Mugur
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 29 Sep 2015, 12:04

14 Dec 2015, 21:29

Vai Klaps... termina ca roșesc :)) :))
Acum la moda e sa fii mafiot, ;) dar sa fii din Iasi...e deja fiţa! :-o
Post Reply