Motiv hack Vlad Vega

Moderators: Floppy, Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

18 Nov 2015, 21:47

http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... ayer=82766



Server GODZ.G1.RO -- Mod: Clasic
Date & Time 18/11/2015 - 18:18:26
Admin's name Vlad Vega
Player's name refresh
IP Hidden
Steam ID Hidden
Steam ID type Hidden
Reason limbaj

Ne spui si noua unde e jignirea aia mare pt a avea motiv sa dai hack pt limbaj? Sau poate am pierdut eu paragraful... si in cazul asta o sa mi cer scuze.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

19 Nov 2015, 22:36

Ne chinuim sa boostam serverul sa redevina ce a fost iar altii folosesc amx_hack pentru propriile frustrari?

7 zile suspend pentru Vlad Vega pe Godz.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

20 Nov 2015, 16:57

Suspend? De ce?
În primul rând acel individ se crede cineva.. Îmi cere socoteala pentru un hack dat altcuiva, ma amenință că îmi scoate adminul, ii dau gag, apoi intra iar, ii dau kick, intra iar încercând sa ma face de râs (cică). Motivul a fost limbaj ca nu avea sens sa scriu altceva... A făcut comentarii aiurea la adresa mea pe admin chat..s-a reconectat după gag și kick, a primit hack și nici măcar nu i s-a schimbat numele în pwned, după 20 de secunde intra iar, și nici măcar banip nu am putut sa dau, deși era pe sv și juca, i-am dat addban și a ieșit, apoi a intrat iar...
Dar na vad ca nu se mai asculta și eventualele păreri ale adminului. Eu zic totuși să luați în calcul și varianta mea. Acest individ avea și bind pe nickn.. Dacă încercam sa ii schimb nume nu mergea.. Eu zic totuși ca acest suspend e dat pe nedrept... În altă ordine de idei ar trebui sa luați în considerare ca nu am primit niciun warn niciodată pe godz de atâția ani de când sunt admin, deși am dat peste 3-400 de hack, deci nu se poate spune ca sunt genul ăla care da hack din burta...
În fine... Faceți cum doriți, eu am zis tot ce am avut de zis, dacă acest individ are voie sa facă pe-a deșteptul în fața adminilor , atunci e clar...
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

20 Nov 2015, 20:52

"A făcut comentarii aiurea la adresa mea pe admin chat.."

Parca ziceai ca privatul e privat,si nu are legatura cu ce vorbim pe chatul principal,nu? Asa imi aduc aminte... Sau in cazul tau nu se tine chestia?

Arate ne si noua dovezi precum ca respectivul te bagat,te a s scos,s a luat de familia ta ( pe chatul jucatorilor),si eu iti pun adminul la loc.Astea sunt motivele hackului pt limbaj!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

20 Nov 2015, 22:02

Și ce voiai sa scriu la motiv, amenințări?Eu nu știu ce ai înțeles tu defapt... Tu nu prea joci..eu unu m-am săturat de copii de ăștia care se cred zmei. Auzi la ala, cică: îți scot adminul, da Lucian admin la toți copiii, termină ma copil ca oricum zbori.. Și tot felul de chestii...
A primit gag, a dat retry, a primit kick, a intrat iar, iar kick, iar comentarii și apoi i-am dat addban ca nu-l mai suportam, iar a intrat. Intra iar după 20 de secunde și iar comentează, si am dat hack... Am zis destul de clar, hack-ul nu i-a schimbat numele.
O sa ma uit în steam sa vad dacă am făcut vreo poza...dar în fine nu ma mai interesează..
Nici warn 3 zile, suspend 7 zile, de parca am admin de 3 zile...
O sa ma uit la ce am salvat, poate pot dovedi ca v-a-ți înșelat, cum se întâmplă cam des în ultima perioada...


-- 21 Nov 2015, 19:37 --

Nu am salvat tot ceea ce trebuia... am salvat doar faza in care refresh a primit hack si a intrat imd dupa 10 secunde cu alt nume si faza in care am incercat sa-i dau banip si nu a mers, desi el era oe server...
2015-11-18_00003.jpg
2015-11-18_00006.jpg
Eu m-am luat dupa regulament... gag/slay/kick/ban
Intr-adevar poate motivul "limbaj" nu a fost corect, dar nu am gasit nimic mai plauzibil pentru comportamentul lui.
Am dat gag, s-a reconectat zicand ca gag-ul trece, am dat kick, a intrat iar, am dat iar kick, iar a intrat, am incercat banip si nu a mers, am dat addban, si apoi iar a intrat si a luat hack :)
Asta am avut de zis, daca considerati ca sunt vinovat, desi el m-a amenintat cu o reclamatie pe care nu a facut-o, asta e...
Eu zic totusi ca nu e corecta decizia de suspend 7 zile.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Post Reply