A few

Ai o sugestie? Nu iti place ceva? Spune-ne!

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
RedJoker
Junior Member
Junior Member
Posts: 67
Joined: 18 Nov 2011, 07:02

21 Apr 2017, 17:39

Sugestie 1: Scoateți Bot-ii de pe servere, părerea mea e că alungă jucătorii mai mult decât să îi adune pe servere (eu unul când văd boți nu intru spre exemplu)

Sugestie 2: /votekick în cazul în care nu este un admin on să se poată da afară fie codații fie playerii care fac scandal prin vot

Sugestie 3: VIP system (plătit) playerii cu VIP să primească anumite boost-uri la început de rundă ( +10 hp spre exemplu sau să își poată cumpăra arme scumpe chiar dacă nu au bani)

Sugestie 3+1: (Asta vine la pachet cu VIP system) Top - n dintr-o lună să primească VIP-uri pe o durată x de timp ( primii 3 o lună următorii 2 o jumătate de lună urmatorii x - x zile )
If you're happy and you know it, syntax error!
If you're happy and you know it, syntax error!
If you're happy and you know it, and you really want to show it, if you're happy and you know it, syntax error!
User avatar
Robertutzu
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 05 Jul 2016, 18:59

22 Apr 2017, 20:40

Macar pe titi daca ar fi ca e mod fun sau vand mergi cu lama sa ai mai mult speed pentru orice player
User avatar
RedJoker
Junior Member
Junior Member
Posts: 67
Joined: 18 Nov 2011, 07:02

23 Apr 2017, 10:52

Eu unul știu puțin c++, I'm willing to help if needed :D
P.S. Măcar scoateți boții, unii din ei sunt penal de greu de omorât și mai și ies trăgând :))
If you're happy and you know it, syntax error!
If you're happy and you know it, syntax error!
If you're happy and you know it, and you really want to show it, if you're happy and you know it, syntax error!
Post Reply