un simplu plugin

Ai o sugestie? Nu iti place ceva? Spune-ne!

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

05 May 2015, 15:58

T-z3P lucreaza la plugin momentan, o sa ne zica cand e gata.
User avatar
Devil
Junior Member
Junior Member
Posts: 53
Joined: 18 Nov 2014, 21:24

07 May 2015, 21:07

Eu zic sal inchizi ca nu lucreaza nimeni la nimica pt ceva folositor comunitati nu se agita nimeni dar pt a strica un sv toata lumea e de acord dai TC si dal si la cosu de gunoi
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

08 May 2015, 08:57

resoN. wrote:T-z3P lucreaza la plugin momentan, o sa ne zica cand e gata.



@ Reson
Tu iar vorbesti aiurea? doar ca sa te afli in treaba? /:)....revino-ti copile odata.

( Pana acum eu nu ti-am zis nimic,cand toti ceilalti strigau la tine ca vb numai aiurea,am zis ca esti la inceput si ai sa-ti revii.Dar vad ca de acum intreci orice limita,simti nevoia sa te afirimi, sa te mainifesti? mergi in parc si descarca-te, da-te intr-un scranciob,fugi in cerc,urla,sari in cap de pe bara, etc.
Iar daca esti mai maricel si urla hormonii in tine, incearca un sexulet cu una dintre manutele tale gingase,poate te racoresti si iti mai revii,pana una alta esti usor insuportabil si exagerezi /:) . BAFTA!! )


@ Devil
Ai dreptate man,dar totusi inainte sa il inchid poate trage un ochi pe aici, si ne baga in seama careva pana la urma.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

08 May 2015, 13:56

Experience ca sa stii si tu , T-z3P lucreaza la plugin,si stiu asta pt. ca l-am ajutat si eu (cu testarea), de aia m-am bagat in seama.. :| :| :| :| :| ..
Posibil ca peste cateva zile/saptamani/luni o sa il puna si pe servere.
Post Reply