Amx_hack

Ai o sugestie? Nu iti place ceva? Spune-ne!

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

10 Mar 2015, 17:24

Propun sa facem comanda "amx_hack" mai aiurea,gen sa distruga PC-ul nu doar cs-ul.......
Spun asta pt. ca am avut un player care avea un anti-destroy si se conecta pe server dupa fix 1 min........Deci degeaba ii dadeam eu destroy ca el nu avea nimic.... Astept pareri BUNE/rele
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

10 Mar 2015, 18:12

Eu nu sunt de acord... Bagi playerii in sperieti.. Si cine vrea sa aiba pc.ul stricat dupa un amarat de hack? E total aiurea... Si daca tot spui ca respectivul s.a conectat la 1 min dupa, cu siguranta avea imunitate... Revin cu cateva "idei" mai tarziu (viroza e de vina) :(
Last edited by Andreeeee_____;* on 10 Mar 2015, 19:18, edited 1 time in total.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

10 Mar 2015, 18:29

1.Nu suntem teroristi!! /:)

2.Altii au pc`uri de milioane /:)

3.Altii au pc`uri de zeci de milioane /:)

4. Oricum ar fi, nu ai dreptul sa le distrugi pc`urile. OMG! /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

10 Mar 2015, 18:44

Paiii ii distrugi PC-ul doar in cazuri EXTREME cum ar fi cazul meu........(poate sa fie alta comanda nu neaparat hack ,eu m-am referit la asta pt. ca asta o stie mai toata lumea din comunitatea G1).



PS:Daca acel player are calculator de zeci,sute,miii de milioane atunci sa nu o caute cu lumanarea.... :)
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

10 Mar 2015, 18:51

Dar de ce sa ii distrugi bietului om pc-ul??? Asta nu inteleg...poate acel om a dat milioane pe calculator... Bun, stiu ca exista anumite comenzi in care ti-l strica in sensul ca iti umple un meniu numai cu virusi ..PAM-PAM
De exemplu: amx_fuckoff care-ti umple un fisier din cstrike numai cu poze (din cate tin minte) si BAM --> calculator stricat... Pai nu-ti vine sa strangi respectivul admin de gat? :))
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

10 Mar 2015, 18:57

Eu la acel player ii dadeam hack si pur si simplu se conecta din nou ,ca si cum i-as fi dat kick .:| :| :|.....In fine daca i se distruge PC inseamna ca acel player o cauta si imi pare rau de el.. :)))



PS:Sunt multe comenzi de genu cum ar fii: amx_pika care iti distruge complet cs-ul si pe unele servere chiar si PC-ul....

Astept raspunsul lui Luci...
Si astazi am avut un specimen asemanator puteti sa il intrebati si pe Narcotic Ru$h si pe DNL.El se conecta soo usor pe server.....Si a luat vreo 4-5 destroy.......Ar fii bin sa existe o comanda incare sa ii strici PC-ul sau sa ii umplii hard-discul cu poze........
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Mar 2015, 01:01

Pentru codatii de acest gen o comanda simpla de admin mic i-i poate face sa aleaga alt server unde sa-si etaleze codurile: amx_blind
Procedura aplicata de mine in situatie similara,rezultate garantate :))
Alta modalidate de penalizare a playerilor, menita sa afecteze mai mult decat jocul in sine, nu sunt de accord.
Ba mai mult, propun scoaterea din hack a banarii ip-ului, a steam_id-ului si introducerea acestora intr-o "lista neagra", aceasta decizie sa ramana la latitudinea adminului prin comanda de ban permanent.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

11 Mar 2015, 08:31

Reson hai sa-ti spun eu un lucru scurt. Bun sa zicem ca avem hack care-ti prajeste calculatorul. Daca iti dau eu hack pentru ca asa vor muschii mei din motivul sa-ti arat ce face comanda, eu ma aleg cu 3 zile suspend, dar tu cum mai recuperezi paguba calculatorului ? Iti cumperi calculator in fiecare zi ? Hmm.
Image
© 2004-2017
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

11 Mar 2015, 14:57

Floppy eu am proups o comanda de genula asta pt simplu fapt ca sunt unule coduri care au ANDT-HACK.Acea comanda trebuie folosita doar in cazuri EXTREME ,nu asa cand si cum vrea un admin.......Eu am facut o simpla propunere,eu zic ca ar trebui sa avem o astfel de comanda dar daca voi nu vreti.... :) :) :)
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

11 Mar 2015, 15:11

Contra
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
Locked