Creare cont pe "face buc"

Ai o sugestie? Nu iti place ceva? Spune-ne!

Moderators: Mr.Teacher, deko1

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

02 May 2011, 21:44

Mutat in Sugestii si pareri.

Image
Image
© 2004-2017
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

03 May 2011, 20:46

am citit ce ati scris toti mai sus si am decis ca va pot ajuta eu sa va faceti cont de facebook,sa faceti adaptari cu ultemile informati,postari cu serverele noastre si multe altele....

ps:astept raspuns
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

04 May 2011, 09:37

decat sa-l faci tu mai bine nu ;) tu nici nu stii sa scrii gramatical,cum sa ne reprezinti comunitatea pe facebook?fii serios

Floppy: Mean mai esti :))
Image
User avatar
dA-tE mai asa
Junior Member
Junior Member
Posts: 85
Joined: 09 Mar 2011, 18:03
Location: GODZ
Contact:

04 May 2011, 11:30

:)) of of of :)) noi vorbeste romaneste?
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

04 May 2011, 14:16

am zis ca pot sal fac si sa am grija de el iar daca nu sunteti multumiti de munca mea ma schimbati.asta doar daca veti fi deacort ca eu sa il fac.

ps:parola o voi da lui t-zep,luci si altor oameni daca ei vor zice acest lucru
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
Liberty
Senior Member
Senior Member
Posts: 645
Joined: 09 Feb 2011, 23:10
Location: Far Away

04 May 2011, 19:58

daca se v-a face cont pe facebook,il v-a face un moderator/global moderator/owner,nu un outsider.nu e greu sa creezi un cont si nici de avut grija de el nui greu ca nu-i un copac sa-l uzi zilnic.

Criminaluleeee =))
Image
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

04 May 2011, 20:28

eu mam oferit sa fac cont si sal ajut pe t-zep pentru ca nu stie sa unmble pe facebook sau cel putin asta reiese din afirmatiile lui eu il voi ajuta daca desigur va vrea sau daca vreti voii va voi ajuta la cont.

ps:liberty owneri si moderatori g1(printre care te numeri si tu desigur) au munca si sc eu spre deosebire de ei am mai mult timp liber(dar cred ca stiai asta deja).

Liberty: da tu te-ai lasat de scoala sau care-i faza?ca de terminat sigur nu ai terminat-o
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
jNTwoW
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 21 Apr 2011, 13:40

17 May 2011, 12:21

Nu stiu de ce va certati aiurea de la un cont pe facebook.Fiecare scrie cum vrea, e limbaj de net gen, sunt multi care scriu unele cuvinte legate pe net si in realitate stiu gramatica mai bine decat noi toti de aici.App liberty, se scrie "va" legat ca e la viitor:*

Liberty: esti gay de ma pupi?
User avatar
liviu
New Member
New Member
Posts: 43
Joined: 28 Mar 2011, 16:56

17 May 2011, 13:48

chiar asa ...cum si sorinel copilul de aur e de fapt un chirurg estetician desavarsit..el doar se ascunde in spatele imaginii de manelist cu 4 clase.
User avatar
dA-tE mai asa
Junior Member
Junior Member
Posts: 85
Joined: 09 Mar 2011, 18:03
Location: GODZ
Contact:

17 May 2011, 14:57

discutia a cam derivat din cate observ si nu isi are rostul alx ia si pune mana pe manualu de limba si lit. romana ia-ti un dictionar si vezi cum se scrie corect stii scrisul asta arata multe despre om iar chestia aia cu "lmbj de net" e o prostie cum scrii pe net asa iti va veni si in realitate sa scrii eu spre exemplu nu folosesc "pe net" "-" folosesc "." pentru ca m-am obisnuit de la mesaje si cand scriu la scoala am o problema, un tic ... si e aiurea.Asa ca inainte sa rada multi de tine, de limbajul tau e bine sa te gandesti de 5 ori si discutia ar trebui sa raman pe RadioDreams cont facebook si da ar trebui facut(contul) de un owner nu de un simplu utilizator imi ia 5 minute sa iau o poza cu G1 si sa fac o poza in photoshop cu RadioDreams si sa o pun pe facebook,dar nu vad cum ar duce asta la un numar mai mare de ascultatori sincer ori face-ti un site RadioDreams.g1.ro sau ceva in genu si sa promova-ti ceva nou si diferit ceva ce celelalte radiouri nu o fac sau sa va folositi de sv. si sa anuntati diferite concursuri la sala, oferte, fel si fel de chestii pentru ca sala aia mai mereu e plina ... mai ales seara cand ies toti bobocii de la scoala si se duc sa joace un CS cu colegii deci ceva in genu. Eu asa vad lucrurile...
Post Reply