Cerere unban

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Alexz
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: 04 Oct 2019, 14:12

17 May 2020, 15:20

Nume : Alexz
Server : Titi.g1.ro
Motiv : Erau 2 admini pe server Nici si Florin , mi-au cerut wargods , le-am spus sa nu imi de-a kick sau ban , ca le dau si wargods si ce mai vor ei

Le-am spus sa imi de-acun numar de telefon sa fie cat mai usor si pentru ei si pentru mine ,
Intre timp cat asteptam " ori am primit disconect , ori kick ori nu stiu ....eu nu m-am deconectat de pe server
Florin prefera sa faca fraguri decat sa stea sa se uita si sa vorbeasca cu jucatorul respectiv.....
Nu am nimic cu nimeni si nici nu coduri sau asa zisele coduri nu stiu sa joc cu ele si nici nu am jucat niciodata

Motivul :


[AMXX] Player "Alexz" was transferred to the spectators for being AFK.
HLstatsX:CE disabled! Need at least 4 active players (0/4)
Welcome to TITI.G1.RO -- Mod: Fun
Kicked :"[HPK] Sorry but you have high ping, try later

Aici atasez poza de pe imgur cu wargods ul meu :

https://www.wargods.rowcdreport.phpid=1983691

https://imgur.com/a/sy7sKvx

Vreau sa imi fie scos acest ban dat pe nedrept .......
In cazul in care esti admin punete spectator fa-ti treaba pana la capat cu jucatorul respectiv....si pe urma iti vezi de joc inapoi.....
In orice problema exista si o solutie de rezolvare ...

Multumesc
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

17 May 2020, 20:55

Salut,
E o cerere de unban la serverul Titi.g1.ro ca urmare am mutat topicul aici (era pe One).
Foloseste modelul de cerere cu datele de indentificare cerute .
Scanul prezentat ca proba nu poate fi accesat.
Nu am un print (snapshot) din consola in care sa vad ca intr-adevar ai fost scos de pe server ca rezultanta al HPK (High Ping Kick adica ai avut un ping peste 100 timp indelungat)

In momentul in care prezinti un scan valabil din perioada in care ai fost banat, in baza datelor de identificare din cerere vei primi unban !
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply