Cerere unban

Moderators: Mr.Teacher, deko1

Post Reply
User avatar
vildenSTAR
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: 07 Apr 2020, 20:23

09 Nov 2020, 00:06

Salut ,sant vildenSTAR ,ip-ul meu este:192.168.0.197 ,motivul banului nu il cunosc ,sa spuna adminul Gogule si sa prezinte dovezi pentru motivul banului,am facut la sectiunea reclamatii daca nu ma insel sa il pedepsiti pe domnul Gogule care se crede mare admin si taie si spanzura pe server, mie personal mia dat ban ,nu am poze sa va dovedesc ce a facut dar va rog ceretii lui ca admin ca este obligat sa posteze dovezi pentru ce mi-a dat ban ,inainte mi-a dat kick de vreo 2 ori si odata slay ,dupa care ban pentru ca i-am zis ca o sa il reclam ca imi da kick si slay degeaba ,fara nici un motiv. Va rod sa imi scoateti banul pentru ca nu am avut nici o vina si sa il sanctionati pe asa zisul admin Gogule.
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Nov 2020, 23:06

Salut,
La reclamatia ta eu ti-am raspuns dar se para ca nu ai apucat sa citesti ce ti-am scris acolo. Uite aici ce ti-am spus acolo.
Acum sa revenim la cerera ta de unban, si aici este un model pe care am sa te rog sa-l urmezi si sa te limitezi doar la a cere unban-ul, pentru orice altceva sunt sectiuni dedicate in cadrul forumului.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Nov 2020, 23:19

Am scos banul
Adminul Gogule are o "vacanta" de 7 zile sa reflecteze la ce a facut.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply