Dinte

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
dinte
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 15 Feb 2015, 20:11

15 Feb 2015, 21:05

Numele CoJaN...este numele meu .mi se zice dinte..luci ma stie...in nainte jucam cs numai din g3....am fost cand-va admin pe godz.si pepo...rog sa mi se de-a slot pe numele asta

-- 15 Feb 2015, 22:10 --

Oricine ai fii acea persoana care ti-ai facut cerere de admin cu numele CoJaN ii rog pe operatori de la g3 sa ne cheme persoanal pe amandoi fatza`n fatza la sala g3 din pod rosh...sa vedem carei cu adevarat cojan....va rog frumos sa nu face-ti admin pe numele de CoJaN....
eu vreau sa`mi recupar numele de jucator CoJaN...
joc cs de 12 ani de zile...de 8 ani de zile joc cu numele de cojan....
Vreau sa obtin un slot pe numele meu...
sa nu mai intri toti copii si sa injure pe toti oameni de pe servar...
eu sunt un jucator calm...nu sunt eu genu de persoana sa ma injur cu alti jucatorii...
si sunt un om foarte corect...nu joc cs..cu coduri....
Luci daca vezi postarea de la mine pentru cerere de slot...te rog ajuta`ma...te`am cautat si pe la g3 si am si sunat la g3...am venit personal sa vb cu tine dar nu te-am gasit....
oricare din admini vede-ti numele cojan va rog...sa`i da-ti hack...pana ce se reglementeaza problema sa obtin slot pe numele meu cu adevarat cojan...eu voi juca cu alt nume va multumesc
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Feb 2015, 14:39

Deci sa dam hack de fiecare data cand vedem numele CoJaN OK.
User avatar
aLx
Member
Member
Posts: 397
Joined: 19 Mar 2011, 22:03
Location: Iasi
Contact:

16 Feb 2015, 14:56

Hack nu putem da ca cineva iti poarta numele pe server,asta nu o sa se intample niciodata,ci eu te sfatuiesc sa-ti cumperi slot pe toate serverele g1 care joci si sa dovedesti ceea ce zici.
Fan declarat a lui fH si T-z3P
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Feb 2015, 15:01

DACA el asa doreste :))
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

16 Feb 2015, 16:41

nu cred ca Daca cineva iti Foloseste Nick-ul pe Serverele G1 ,trebuie Sa fie hackuit

Fuga in G1 si baga slot pe toate serverele G1 pe Nick-ul care il vrei si gata
sau Vrei Moca :D
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

16 Feb 2015, 20:30

Vrajeala ieftina e acelasi player....clasa ip la diversele nume asociate cu Cojan, id messenger, acelasi gen de limbaj Funcker cu limbaj Cojan si la alte nume dovedite a fi tot el sau la scan Cojan si explicatiile lui catre mine, cum ca la aceea chestie cu cererea de admin nu era el si aceeasi poveste ca si aici acelasi id de messenger cand s-a prezentat drept Cojan cel real si am o si o scanare mai veche de a lui de acu cateva luni cand nu erau toate episoadele astea cu respectivul,era si Lucian de fata cand l-am scanat la G3 si tot de pe acel id de messenger si tot aceeasi atitudine si limbaj ca si acum cateva zile a avut si atunci cand mi-a prezentat dovezile in fine ma lungesc prea mult si nu are rost. Se alinta prea mult si crede ca reuseste sa ne ocupe timpul cu prosteala din asta de copii. Cere acest slot fiindca i-am promis in urma nesimtirii,tupeului si a limbajului care l-a avut cand si-a pus adminul Funkker si atitudinea de ...... i-am promis ca,si-a pierdut privilegiul de a juca cu numele Cojan pe server,si m-am tinut de cuvant,i-am dat kick de fiecare data cand l-am vazut pe server, bineinteles ca frustarea din el cum era si de asteptat in loc sa intre cu alt nume si sa-si vada de joc ,intra si ma injura in toate felurile ca un pusti frustat si primea si inevitabilul HaCk!!! /:) /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

16 Feb 2015, 22:22

Ar trebui banat numele si fiecare sa joace cu alt nick ca sa nu mai iasa discutii......As dori ca Luci sa rezolve situatia


PS1:Uite ce limbaj a avut CoJaN acum cateva zile http://www.girlshare.ro/34462470.9



PS2: Fa-ti un cont aici http://regnick.g1.ro/ucp/register/ si nu o sa iti mai foloseasca nimeni numele.
Locked