cerere admin

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
ovi
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 23 Oct 2014, 08:07

30 Oct 2014, 00:13

Nume jucator :ovi
Varsta : 22
De cat timp joc CS : 4 ani
Ore jucate pe server: 104
Experienta admin :o luna pe godz
Steam ID : -
User avatar
C.R.M
Junior Member
Junior Member
Posts: 65
Joined: 14 Feb 2014, 19:52
Location: GERMANY: BAD BEVENSEN
Contact:

30 Oct 2014, 12:30

Pune si linku de la GamerTracker sa vedem si noi daca ai 104 ore.. /:)
Image

Image
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

30 Oct 2014, 15:17

CONTRA !

Nu am pretentia sa cunosti la virgula regulamentul din punct de vedere al unui simplu jucator, dar joci de o perioada buna pe serverul acesta, ti-am precizat de n ori "Nu te mai sui nu te mai sui pe harta" (si nu era snow). Tu imi spui "ei bine gata" sau "nu stiam". Pe bune, mai faci si misto ? Pe GODZ nu stiu cum ai luat admin, probabil ai prins concurs, nu ma intereseaza. Dar aici pentru SERVERUL TITI.G1.RO nu ai experienta necesara pentru identificarea unui codat.

@crm am verificat eu orele lui, sunt cele scrise.

In urma la acel numar de ore am pretentia sa ai un minim de cunostinte. Imi dau seama, acuma te-ai lovit pentru prima data cu forumul, e greu pana inveti sectiunile sau sa gasesti topicul cu regulile pentru jucatori si admini. Fa-ti oleaca de vechime pe forum, cu speranta ca vei invata regulile si le vei pune in aplicare si pe server ca jucator.

Fara suparare, dar trebuie sa ne confruntam cu realitatea.


In stilul acesta orice bolivan strange oleaca de ore, putin specatooor, hai mai face un frag si poc admin. Nici la ora actuala nu mi-ai raspuns la intrebarea: La ce ti-ar folosi adminul ?
Image
© 2004-2017
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

30 Oct 2014, 15:21

Contra !
GameTracker - 15 ovi 10056 104.1 1.61

http://www.gametracker.com/player/ovi/8 ... 195:27015/

ALL TIME STATS
Score: 10056
Minutes Played: 6246
Score per Minute: 1.6
Rank on Server: #15 out of 27983

nu ai experienta necesara pentru identificarea unui codat.

----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ovi
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: 23 Oct 2014, 08:07

30 Oct 2014, 19:38

nu am fost serios pentru ca nu am avut admin
daca o sa primesc o sa se schimbe treaba
in cea ce priveste codati recunosc ca poate nu am, inca insa cum altfel as putea dobandi aceasta calitate daca nu ai admin
oricum sa intamplat de multe ori ca sa zic cine si ce cod are iar dupa adminul care statea spectator pe codat sa zica ca am dreptate
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

30 Oct 2014, 23:43

ovi wrote:in cea ce priveste codati recunosc ca poate nu am, inca insa cum altfel as putea dobandi aceasta calitate daca nu ai admin
Cum nu ai admin ? Dar pe GODZ ce-i ala ? Eu ti-am zis-o intr-un mod frumos, mai asteapta, ia si te mai coace si mai discutam. Esti prea crud sa vrei admin si pe alt server intr-un timp atat de scurt, cu experienta la inceput. In noiembrie parca vad si cerere pe one.
Image
© 2004-2017
Locked