Reclamatie fuckerman

Moderators: Mr.Teacher, deko1, nerd

Locked
User avatar
adrenalina74
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 33
Joined: 29 Dec 2015, 12:12

02 May 2020, 21:56

Nume reclamant: Adrenalina
Nume admin reclamat: fuckerman
Motiv: ma injura pe mine si pe familia mea + schimba harta fara vote + ban permanent sub forma unei ghicitori ghicitoarea cu 0)
Dovezi: https://i.imgur.com/GpGFOn4.jpg
https://i.imgur.com/VTCj6cu.jpg
https://i.imgur.com/69gvN32.jpg


Rog unban cat mai repede si remove acestui admin total inconstient.
Scoate tot serverul de pe joc cu atitudinea sa.
Sper ca macar aceasta reclamatie sa fie bagata in seama.



Edit: nu consider ca l am facut sa se simta provocat nici macar pentru o secunda. In cazul in care eu il provoc, poate actiona in limita regulamentului. Rog verificarea mesajelor de pe server pentru a se decide daca este tot a mea vina pentru ca l am "provocat" si voi considerati ca a actionat corect.
Last edited by adrenalina74 on 02 May 2020, 22:51, edited 1 time in total.
User avatar
Manivela
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 02 May 2020, 22:04

02 May 2020, 22:08

Eu am fost pe server si consider ca tot ce faci e sa provoci adminul ca sa faci reclamatii. Din asta iti traiesti tu viata. Parerea mea e sa iti vezi de viata ta si sa nu mai plangi ca un copil de 5 ani.
Lasa suferinta :)
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

02 May 2020, 23:06

Iata aici tot, dar tot ce a spus Adrenalina de cand sa resetat chatul pe serverul One .
Image

Nu inteleg cum unii admini pentru a-si potoli egoul personal si a-si arata influenta pe server in fata prietenilor se folosesc de accesul de admin pentru a-si satisface placerea personala.
In loc sa intre pe forum sa raspunda la reclamatia anterioara cat si la cea actuala la adresa lui: fondata, justificata, intemeiata sau nu, el prefera sa trimita sageti pentru ai sustine cauza si eventual a pune pe pista falsa pe cei ce sunt in masura sa ia o decizie.

In afara limbajului folosit pe server vreau sa semnalez urmatoarele:
Banul sa dat fara sa se faca demo - contravine Regulamentului adminilor pct. 14 :Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului
Banul sa dat la placerea personala - contravine Regulamentului adminilor pct. 11: Sanctiune : Pierderea accesului

Pro sanctionare a adminului Funkerman.

Pentru unban consulta modelul de reclamatie unde-ti arata ce trebuie sa cuprinda reclamatia.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

03 May 2020, 08:27

7 zile warn adminul fuckerman.
Am scos banul de pe ip .
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
funkerman
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 10 May 2020, 19:38

10 May 2020, 20:06

Incalcarea regulilor prezente aici duce la sanctiuni, de la avertisment (5 Warnings acumulate primiti blocarea accesului 1 saptamana), la blocarea accesului pentru o perioada determinata, permanenta sau chiar la stergerea contului.
Aceasta este prima propozitie din regulament si se pare ca am luat aceasta sanctionare degeaba(nu am incalcat 5 sau mai multe reguli) din cauza unui instigator. Daca va pasa de comunitatea voastra ar fi mai bine sa da-ti credit oamenilor care chiar vor sa faca ceva pentru server.

Mr.Teacher as vrea sa intreb cand s-a dat reset la chat de sunt numai lucruri frumoase scrise de Adrenalina(le-ai sortat cumva :) )? La reclamatia anterioara facuta de el din 1mai, nu vorbea asa frumos pe server ca in poza pusa de tine.

As dori sa imi primesc adminul inapoi cat mai repede deoarece au expirat cele 7 zile de warn.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 May 2020, 20:48

Admin activ !
Atentie la limbaj pe viitor !
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 May 2020, 21:30

funkerman wrote:
10 May 2020, 20:06
Incalcarea regulilor prezente aici duce la sanctiuni, de la avertisment (5 Warnings acumulate primiti blocarea accesului 1 saptamana), la blocarea accesului pentru o perioada determinata, permanenta sau chiar la stergerea contului.
Aceasta este prima propozitie din regulament si se pare ca am luat aceasta sanctionare degeaba(nu am incalcat 5 sau mai multe reguli)
Tot timpul asta tu te-ai raportat si ti-ai sincronizat actiunile pe server cu Regulamentul Forumului ?
La intrarea in posesie a contului de admin se presupune ca ai citit Regulamentul Adminilor, care se refera la actiunile adminilor pe server.
Comunitatea noastra se bazeaza pe 3 regulamente:
1.Regulamentul Jucatorilor
2.Regulamentul Forumului
3.Regulamentul Adminilor
Doua dintre ele in calitate de admin trebuia sa le stii (1 si 3) iar tu-mi zici ca ai fost sanctionat prea aspru conform Regulamentului Forumului( adica puteai sa mai faci inca 4 prostioare pana sa fii sanctionat).
Esti norocos ca ai avut parte de clementa din partea staff-ului si nu ai pierdut accesul de admin conform Regulamentului Adminilor, asa cum am aratat incalcarea acestuia in primul meu post din acest topic (ala cu poza).

Topic Inchis !
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked