Pt Luci si Paf

Moderators: Mr.Teacher, deko1, nerd

Locked
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

26 Jul 2015, 18:41

Server ONE.G1.RO -- Mod: Clasic
Date & Time 26/07/2015 - 18:01:48
Admin's name paf
Player's name PGLzone
IP 86.105.14.94
Steam ID STEAM_ID_LAN
Steam ID type dproto
Reason reclama
Delete


"2015-07-26 18:02:23 paf reclama ONE.G1.RO -- Mod: Clasic de_dust2_2x2
2015-07-26 18:02:12 Fr3Sh4Ev3R,E[L] de ce l ati banat ONE.G1.RO -- Mod: Clasic de_dust2_2x2
2015-07-26 18:02:09 paf bn ONE.G1.RO -- Mod: Clasic de_dust2_2x2
2015-07-26 18:02:04 cata hera! ce faci paf? ONE.G1.RO -- Mod: Clasic de_dust2_2x2
2015-07-26 18:01:42 PGLzone paf pwn3d m3! ONE.G1.RO -- Mod: Clasic de_dust2_2x2
2015-07-26 18:01:21 Fr3Sh4Ev3R,E[L] ba ce prafi
"

1.Lucian,te rog sa ne explici de ce acest individ da hack pt reclama,cand acel jucator nu face reclama.M am uitat in chat,in sus si in jos sa vad si eu ce reclama asa mare a facut respectivul pt a merita hack! Nu am vazut nimic ,in afara de un nick amarat care putea fi schimbat usor de catre admin.Ca sa nu zici ca am ceva cu Paf,nu am sa iau nicio decizie eu (deocamdata).Tu ce ai de zis in privinta asta?

2. Exista un punct in regulament : Adminii sunt obligati sa intre in fiecare zi pe forum ,pt a raspunde la eventualele reclamatii la adresa lor.ROG pe adminul paf ,sa mi explice si mie de ce hack pt NIMIC? In caz contrar adminul o sa fie suspendat 3 zile!

Si asa serverul One e aproape gol,dar parca te apuca frisonul cand vezi ca un admin de clasa ca Paf il goleste de tot.

Repet : Adminul Paf este rugat sa raspunda la acest topic!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

26 Jul 2015, 21:31

Observ ca are salbaticul acces pe toate serverele G1 /:) le ia la rand :D pfff...... Luci o intrebare am si eu :) e cumva neam cu tine ? sau cu vreun boss de la G`uri?.... ca nu inteleg cum de dobandeste ciobanul asta acces dupa acces si cum dupa toate cele petrecute cu el,inca nu ti-ai dat seama ca asta e bun de orice altceva numai de Admin nu :).....BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

27 Jul 2015, 18:22

1.Nu mi place cum a fost intitulat acest topic e reclamatie sau ce este?
2.Am zis ca cine greseste pleaca cine respecta regulamentul ramane si nu fac cardasie cu nici un fel de individ sau grupuri de indivizi, ideea este obiectivitatea.
3.Nu vreau sa mai vad pe forum cuvinte gen "salbatic" meltean" "prostan" "cioban"etc..daca sunteti moderatori dati totusi un exemplu!
4.La viitoarele acuze gen "e cumva neam cu tine?" ai ban automat pe forum nu conteaza daca esti user sau moderator.
5.Suspendare 3 zile admin paf.
Intrebare pentru paf daca mi pun numele Lucian din pgl imi dai hack pt reclama?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
paf
Banned
Banned
Posts: 71
Joined: 29 Mar 2015, 15:03

27 Jul 2015, 20:36

Ok luci am inteles si experiece cioaban e un cuvant de taran nu mai folosi cuvinte de astea dulci ca dai dovada de taran vb serios

-- 27 Jul 2015, 21:37 --
paf wrote:Ok luci am inteles si experiece cioaban e un cuvant de taran nu mai folosi cuvinte de astea dulci ca dai dovada de taran vb serios
Vezi cand mergi pe drum daca esti beat fi atent data viitoare sa nu mai cazi jos ca te lovesti urat :)
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare :)
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

27 Jul 2015, 21:15

Topicul a fost intitulat asa mai mult pt o decizie din partea ta.Asta ca sa nu se zica ca am eu ceva personal cu Paf sau cu oricare user sau moderator,jucator,sau ca vanez pe x sau y.Nu am nimic cu absolut nimeni,asta pana cand greseste!(desi multi nu cred asta). Si Paf a gresit de n ori ,si nu a fost sanctionat asa cum merita, de asta a dat si impresia in ochii multora,ca tu i ai lua partea.

Exemplu: Ce spune ai tu mai sus? Si ce scrie Paf mai jos?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

27 Jul 2015, 22:48

Ulala se pare ca fara sa vreau am atins un punct sensibil.....Baneaza-ma atunci Lucian pentru PAf :| nu e problema...... dar totusi cu ce te-am deranjat atat de tare??? era doar o simpla intrebare si o simpla aluzie datorita istoricului respectivului :| :| :| nu insinuam nimic si nu faceam atac la persoana :)....chiar ma asteptam sa intelegi asta in fine,toti le avem pe ale noastre.....

PS:
Nu trebuie sa ma ameninti da-mi un simplu PM si renuntz la toate accesele daca e nevoie....BAFTA!!!






INSINUÁ, insinuez, vb. I. 1. Tranz. A strecura cu dibăcie o aluzie, o idee calomnioasă, răutăcioasă.

ALÚZIE, aluzii, s. f. Cuvânt, expresie, frază prin care se face o referire la o persoană, la o situație, la o idee, fără a o exprima direct.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
God.
Site Admin
Site Admin
Posts: 98
Joined: 13 Feb 2014, 08:33
Location: Iasi
Contact:

28 Jul 2015, 09:31

Experience, ne spargi ochii cu scrisul rosu mereu...
Plus de asta... insinua presupune aluzie... deci iti dai singur cu tesla-n... ochi :)
Ai o atitudine combativa, esti irascibil...
Chill, e vacanta, lumea vrea la plaja, nu la judecata.

ExpEriEncE: vezi diferențele din definițiile dex'ului prietene /:) si chiar sunt ft relaxat ma plimb prin Londra așa ca tot e vacanta cum zici tu /:) în fine....

Ps:Daca iti rup ochii nu imi mai citi posturile si nu mai folosi pluralul, fiindcă nu s-a mai plâns nimeni și oricum am ales cu grija și o folosesc de vreo 2 ani /:)

Bye-bye
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

29 Jul 2015, 20:24

De atitudinea asta era vorba tu iei orice sfat prea personal amintește ți ca nimeni nu e perfect și învățăm cu toții din greșeli iar dacă nu se întâmplă lucru asta înseamnă că individul respectiv are o problema sau mai multe.
În fine ca sa închid aceasta "telenovela" ideea e ca afrontul personal se pedepsește chiar dacă te numești Experiente, Vlad vega, sau un user normal
Dacă moderatorii vorbesc asa la ce sa ma aștept la userii forumului?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked