reclamație Nicu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

08 Apr 2019, 19:20

Numele reclamant : Klaus
Numele adminului reclamat : Nicu
Înjura playerii pe sv și el e admin și da un exemplu urat playerilor doi dintre ei s-au simțit jigniți de Nicu și mi-au spus privat că nu mai intra in viața lor pe g1 din cauza că Nicu e admin și are limbaj vulgar.
Dovezi:
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

09 Apr 2019, 11:34

Sunt sigur ca Mozila Firefox nu-ti ia din placerea reeditarii postului precedent. Daca eu sunt in eroare, ceea ce poate fi posibil, faci un drum pana la G si in timp ce joci cs si esti mort reeditezi reclamatia cu informatiile adecvate in spritul si regulamentul serverului.
Pana atunci reclamatia ta nu are dovezi.
Daca ai dovezi care sa sustina discutia cu playerii contrariati de presupusul limbaj al adminului Nicu te rog sa postezi dovezi in acest sens sau cel putin sa intre pe forum unu din ei si sa sustina ceea ce zici tu, altfel te rog sa reeditezi si acest aspect (adica sa-l scoti din reclamatie).
In cazul in care in decurs de o saptamana nu updatezi informatiile cerute in prezenta reclamatie, aceasta va fi considerata ca si Atac nefondat la persoana ceea ce atrage , conform regulamentului , un warn.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

09 Apr 2019, 11:52

User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

10 Apr 2019, 11:11

Up
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

10 Apr 2019, 14:43

Nu mai fa dublu post !
Vad ca nu ai citit ce am scris eu.
Dovada prezentata de tine nu are putere de acuzatie la adresa adminului Nicu.
Ar fi bine sa vii cu ce ti-am cerut in precedentul meu post sau sa faci modificarile de rigoare pentru a nu fi nevoit sa aplic regulamentul.

As vrea sa vad ce spune si adminul Nicu despre acuzatiile care i se aduc. Este o reclamatie la adresa lui iar ca si indatorire de admin ce este trebuie sa-si sustina nevinovatia, in cazul in care nu este vinovat, si sa combata acuzatiile care i se aduc.
In alta ordine de idei si altfel spus, nu poti sa iei decizii pe server si sa ignori reclamatiile care i-ti sunt aduse fie ele fondate sau nefondate.
Si lipsa de decizie pe server poate fi factor decisiv in luarea masurilor restrictive la adresa contului de admin, daramite actiunile in calitate de admin.

Eu unu nu ma mai erijez in avocat din oficiu.

Nu mai fa dublu post ! Ultimul avertisment !
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Apr 2019, 17:11

" daca e corectitudine asta e ,,vreau sa vad daca se aplica legea ,,corect mna. TITI.G1.RO -- Mod: Fun fy_snow
2019-04-08 14:31:17 copii asta sa o dau lui Luci Andres sa vad iei 3 sau 4 zile. TITI.G1.RO -- Mod: Fun fy_snow
2019-04-08 14:30:34 eu am stat 3 zile fara admin pentru m m sa vad cit stai Andress tu pentru plm. TITI.G1.RO -- Mod: Fun fy_snow "

Ce e incriminatoriu in acest dialog intre Nicu si Mr. Andress ???
Omu a explicat de ce a luat el remove si vorbea despre asta , nu a injurat pe nimeni .

Ai inteles total gresit contextul frazei , data viitoare iti dau un sfat:

Nu mai fa nici o reclamatie ca nu o sa o iau in considerare chiar daca este pertinenta avand in vedere ca esti un element provocator-nociv al serverelor noastre.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

10 Apr 2019, 18:13

Odată și odată o să calce strâmt și eu am sa fiu prezent cu o reclamație pe forum momentan are un warn la al treilea ia remove , mai are de făcut al doilea warn ... Păcat că nu am timp sa stau cu ochii pe el ... Nimeni nu e perfect și toți gresesc e doar o chestiune de timp, mr.teacher.
Lucian da acum am văzut conversația din hlstatsx , imi cer scuze că te-am făcut să pierzi timpul cu reclamația , as vrea sa te rog daca ai timp sa verifici secțiunea discuții generale , skipper are o problema cu adminul lui iar eu am de raportat că hlstatsx nu merge e blocat chatul de ieri la ora 11 și nu am cum să îl verific pe Nicu .
User avatar
Mr. Andress
New Member
New Member
Posts: 12
Joined: 31 Jan 2019, 15:23

11 Apr 2019, 13:27

Klaus eu cu nicu acolo nu ne înjuram sau amenințam asa vorbim noi. El mi-a zis de ce a luat warr si astea atata tot si eu radeam si astea ce limbaj vulgar?
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

11 Apr 2019, 14:06

Alta întrebare
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Apr 2019, 14:34

Klaus astept dovezile cerute de mine in postul cu Nr. 2 al acestui topic.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked