Reclamatie admin mafy

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

30 Mar 2019, 20:43

Nume pe care am luat ban permanent: titi delikat 2001
Serverul pe care am luat ban permanent: titi.g1.ro
Motivul banului permanent : 2001
Numele adminului reclamat : mafy
Dovezi : dovada aici
Steam ID : STEAM_0:0:97082624
SCAN dat in timpul cand eram pe server la cererea adminului mafy: aici

Stau de cel putin 3 ore spectator apoi intru sa joc si eu. Adminul cere scan. Fac scan, i-l intreb daca ma verifica el pe site sau i-i dau eu link.. nu raspunde, nu se misca semn ca nu ar fi fost in joc. Dintr-o data incepe de pe spec sa zica ca am aim:
Image

Normal ca a venit banul...cu toate rugamintile si scanul dat.

Yasuo era skipper... va dati seama caterinca pe chatul de steam...
Initial am ales sa nu fac reclamatie chiar daca banul nu a fost dat corect si a fost permanent.

Dupa unbanul aplicat de adminul Skipper reintru si adminul mafy suparat ca skipper a dat unban...
Image

Si reclamatia a venit. Nu consider tardiva reclamatia deoarece chiar daca se recuperat prejudiciul, ramane fapta (care era iertata daca nu ameninta alt admin).

Skipper: Admin Tata Lor
mafy: Admin Mare
As dori sa intre adminul mafy si sa spuna ce anume a gresit adminul Skipper.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

30 Mar 2019, 20:59

Ce glumeț ești tu , ca să știi parola era dintr-un anime , numele unui personaj important așa că nu mă supăr la ce nick ai dar ce sa întâmplat dc nu mai joci pe maradona ?
Pro warn mafy nu are experiența suficientă e admin și joaca cu băieții la g și posibil aia de la g să îl fi influențat oricum mâine am sa fac un topic la discuții generale sa discutăm despre situația sv g1
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

30 Mar 2019, 21:37

pro sanctionarea adminului
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

30 Mar 2019, 22:09

"14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo."
Confirm ca nu s a facut demo.

Daca in wargods arata ca omul e ok nu inteleg de ce anumiti admini nu le vine sa creada.
Daca trec de acest sistem de scanare anumite coduri , e bine ca inainte de orice ban/hack sa se efectueze comanda amx_demo .
3 zile warn adminul mafy
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

30 Mar 2019, 22:19

Răspunsul la întrebarea că nu le vine sa creadă este că nu înțeleg pe deplin jocul trebuie să ai un anumit grad de inteligenta și să înțelegi mecanicele jocului , ei sunt slabi atât și la înțelegerea jocului cât și la cs , veteranii s-au Lasat de cs au viața job etc și acum și acum sunt doar buti pe cs , rar găsești pe cineva care sa știe cs nu numai fragul . doar teacher și eu mai înțelegem cs-ul fH s-a lăsat...
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

30 Mar 2019, 23:20

In situatia data cred ca esti singurul care percepe cs-ul intr-o maniera de dominare, razboinica asa ca nu ma baga in acceasi tocanita cu tine.
Cum sa dai pro warn la un admin pentru lipsa de experienta ?
Experienta se capata in timp si cere nu numai acumulare de cunostinte ci si mult echilibru emotional.
Maradona e un player, Mara_donna am mai jucat eu in prezenta adminului Mr.Andress.

Reclamatie solutionata TC!
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked