reclamatie nicu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

17 Mar 2019, 12:40

Nume pe care am luat ban/hack :dau prin zid nu am wall
Serverul pe care am luat ban/hack :titi .g1.ro
Numele adminului reclamat :nicu
Dovezi : demo nu cred ca mi-a facut , ma indoiesc ca stie de comanda amx_demo dar probabil a facut record daca da il asteptam pe forum cu demo pana atunci las doar pozele de la hack , putea sa ceara wcd scan .. dar mna .
https://imgur.com/a/QzazpAl
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack):12 33 /17/3/2019
daca nu sunt destule dovezi ma ofer sa vin sa joc la g3 defata cu nicu sa ii arat ca joc la fel chiar mai bine decat acasa
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

17 Mar 2019, 18:52

Hack ai luat pt limbaj
De pe server adunate :
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

17 Mar 2019, 20:00

Lucian te înșeli vreau să acorzi atenție topicului
1 pozele cu limbajul ăla e de acum 2 săptămâni
2 in a doua poza era vorba despre un codat iar Nicu i-a cerut scan (avea aim) și intru pe numele de admin îi fac demo și îi da ban Nicu el nefăcând demo , iar eu i-am explicat sa folosească comanda amx_demo cum prevede regulamentul dar el făcea pe orgoliosul că el știe ce are de făcut etc.
3 azi l-am ucis prin zid și sa pus spec și spun "adminu lu peste se pune spec și îmi iau slay nu am jignit dar e enervant că dacă îl ucid se pune spec și după zice "ia baga un scan" invatati-l sa admineze , după ce sa pus spec 15-30 minute cu aproximatie m-am jucat vs 2 jucători buni și la un moment dat fara sa spun nimic jignitor îmi iau hack
Lucian răspunde la ce ți-am spus dc ii tot iei apărarea lui Nicu
Teacher skipper vreau părerile voastre, acum ceva timp teacher spunea că nicu sa aibă cont de forum dar nu are , Lucian poate sa confirme că la fiecare ban dat nu a făcut demo , e stricător la cer un așa admin în comunitate.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Mar 2019, 08:04

Sa zicem ca e adevarat ce zici , e greu sa dai un scan?
E greu sa vorbesti civilizat si sa respecți pe cei de lângă tine ?
Cu ce te a deranjat omu ca ti a cerut scan ? Din cate il cunosc pe Nicu a fost si politicos cand a facut asta .
Nu i iau apărarea nimănui asa cum cred ca ma acuzi acum , zic totusi sa ti faci o introspecție și sa mi răspunzi sincer la următoarea intrebare:
Dacă ai în locul lui tu te ai lasa sa joci pe server ?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

18 Mar 2019, 08:15

Nu a cerut scan ieri dar e prea praf sunt jucători care nu știu să de-a scan și joaca curat , jucători care au dat scan lui Nicu și totuși el îi scanează foarte des (Frank, cony)
E orgolios , când i-am spus că trebuia să facă demo înainte de a da ban și tot pea lui o ținea ,
Vezi și la limbajul lui că nu e totul chiar roz , da m-aș lăsa pe sv că știu admina și răspunde la întrebare cont de forum nu are , demo la fiecare ban nu a făcut , peste asta treci cu vederea? Acu 4 ani daca era admin care nu făcea demo lua warn 3 Zile .
Repet arata-mi ce limbaj am avut ieri de am luat hack el stand spec și eu jucandu-ma cu 2 jucători. Regulamentul e pus sa fie?
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Mar 2019, 09:36

Nimeni nu e mai presus de regulament !
Numai ca tu ai o calitate greu de egalat pe serverele g1 si anume nimeni nu te accepta .
E din cauza tulburărilor de comportament pe care le ai foarte des...e si normal ca la om i s a umplut paharul la cate cuvinte grele i ai adresat .
Asa ca nu mai veni aici si juca cartea inocenței ca nu ti iese .
Respecta si vei fi respectat , dar în cazul tău e prea tarziu pentru asta .
Dacă ai de facut o reclamație apropo de adminul Nicu respecta modelul de reclamații de pe forum .
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

18 Mar 2019, 10:51

Bn in unele cazuri sunt de acord cu tine voi incerca pe viitor sa fiu mai bun dar sa îmi răspunzi dc Nicu nu are cont pe forum și dc nu face demo la fiecare ban pe care îl dă !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

18 Mar 2019, 11:30

Din cate am inteles are cont pe forum.
Dacă ai reclamații la adresa lui te rog sa folosesti standardul forumului .
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Klaus
Junior Member
Junior Member
Posts: 156
Joined: 20 Feb 2019, 20:36

18 Mar 2019, 13:47

Și demo la fiecare ban?

Unde e teacher când ai nevoie de el , când fac 2 post apare de nicăieri și cand am nevoie de el a dispărut că Elodia .
Teacher citește topicul și dați cu părerea
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

19 Mar 2019, 13:01

Nu te avantajeaza parerea mea. Nu o cere ca te bag in submersie.

Lucian are mult bun simt si te accepta la discutii serioase.

Una peste alta, pentru a nu crea un precedent, sanctionarea playerilor se poate face doar in limita regulamentului, aplicarea lor fara a se respecta procedura atrage penalizarea adminului prin autosesizarea persoanelor cu drept de decizie.
Pedeapsa aplicata poate fi mai mica sau mai mare fata de gravitatea faptelor ceea ce poate duce la o reclamatie din partea playerului.
Deci... ce reclami pedeapsa sau procedura ?
.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply