Reclamatie admin Mr.Andress

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

06 Feb 2019, 14:42

Nume reclamant: 1996 Toyota
Numele adminului reclamat: Mr.Andress
Motiv: se crede mai special si joaca cu arme pe mapa awp deranjand alti playeri :D , stricand atmosfera
Dovezi: https://imgur.com/a/jsBXuNy
Dupa cum se vede adminul are inceput de figuri de Mr.Waller care ar trebui eliminate :D
Last edited by skipper on 06 Feb 2019, 21:19, edited 1 time in total.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Feb 2019, 14:59

Contra armele sunt permise din shop , și cuțitul e tot o armă are voie doar de-aia sunt puse 4fun .
Cu limbajul asta faci tu reclamație?

https://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=ch ... ke5&page=3
Și teacher și eu jucam cu arme și e voie + că și tu jucai și eram doar noi 3 pe sv care alți playeri
Și argumentează dc ai scris că vii și faci și dregi in g
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

06 Feb 2019, 19:28

Jiren nu te folosi de mine ca sa-ti argumentezi ideile tale.

Am vazut admini care interzic invizibilitate, arme sau si mai rau daca ei vor sa faca lama ceilalti playeri trebuie sa se supuna dorintei lui.
Cand intrii si vrei sa joci pe un server FUN, vrei sa beneficiezi de tot ce-ti este oferit de configuratia Modului Fun.
Comunitatea noastra are si servere clasice unde serverele sunt configurate dupa dorinta voastra.

Referitor la abilitatile din shop:
Avem voie sa folosim orice item sau abilitate de acolo dar cu urmatorul amendament.
Nu este permisa achizitionarea a doi itemi sau abilitati diferite care sa le faca sa fie active concomitent.

In rest serverul este Mod Fun !!!

Skipper ce nick aveai tu pe server ? ca din ce ai pus tu acolo eu nu te-am vazut pe tine.
Daca un admin are un limbaj incompatibil cu pozitia pe care io ofera accesul va rog sa postati pe forum pentru dezbatere.
Pe principiul "Un barbat e barbat si in pielea goala" rog adminii sa foloseasca un limbaj decent si in situatiile in care nu sunt logati ca admin pe server. Chiar daca nu sunteti logati ca admini trebuie sa aveti un comportament si o conduita adecvata, demna de un admin.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Feb 2019, 19:31

Skipper juca undercover de-asta își permite limbajul ăla
Unde scrie că nu e voie? Când o să zică un owner că nu e voie atunci nu e voie .
Teacher prost
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

06 Feb 2019, 23:48

Foarte bine punctat Mr.Teacher, e server fun si accesul la shop face parte din distractie.

Nu am vazut nici "atitudine superioara" limbajul adminului Mr.Andress a fost sub jurisdictia regulamentului , domeniu la care tu stai mult mai prost din cate vad in consola serverului : http://stats.g1.ro/hlstats.php?mode=cha ... layer=5051

Skipper sa ti amintesc cand jucai harta de awp si aveai "chef de caterinca" cumparandu ti smoke , si razandu le celorlalti in nas ?
Acum cand cineva iti intoarce favoarea nu e la fel de "fun" ?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

07 Feb 2019, 11:46

teacher arata-mi tu mie unde a scris lucian ca nu e voie scut + arma ca vad ca de dat ban 30 min pt scut + arma poti :)) da tu cand jucai? si nu ti-am dat ban cum vine asta :)) :))
Teacher prost
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

07 Feb 2019, 15:24

Sa nu fim nesimtiti Jiren
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply