reclamatie domnu skipper

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

11 Jan 2019, 23:25

nume reclamant :Arima
nume admin reclamat :Domnu Skipper
dovezi: https://imgur.com/a/ZQMR0Jh
Teacher astept raspuns de la tn pana atunci sper ca domnu skipper sa citeasca reclamatia :)) :)) :) :x @-) :-* :p :ymblushing: :x :x ;;) :D ;) ;) :) :))
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

11 Jan 2019, 23:41

Daca ai ceva de reclamat te rog sa o faci in scris nu sa pui niste screenshoturi si fiecare sa traga ce concluzie vrea.
Scrie negru pe alb ce anume reclami.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

12 Jan 2019, 00:28

Mi-a dat blind și mă amenințat cu destroy , zice că vine la g etc ai hlstatsx el vrea să mă facă "femeia lui"
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

12 Jan 2019, 00:33

Plangi!O sa ne vedem noi 2 odata face2face pt asta la prima perla scoasa pe sv iti dau destroy si te fac si femeia mea =)) Cand ma mai vezi pe sv sau pe strada sa mi spui: Saru' mana don Skipper
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

12 Jan 2019, 10:31

Jiren eu nu pot sa rascolesc toate paginile hlstats-ului pentru a gasi ceva fara sa-mi dai macar ziua si ora divergentelor.
Daca ai fi pus pe forum "ceva" care sa lege aceasta reclamatie s-ar fi bucurat de toata atentia mea. Dar ca deobicei tratezi subiectul ca pe o distractie iar pe noi ca pe niste pioni.

Daca aveti ceva malitios de impartit va rog sa nu folositi platformele software proprietatea G1decat in scopul in care au fost create. Daca sunteti in cautarea adrenalinei incercati sa va expuneti ideile cel putin prin semne intr-un loc public FATA IN FATA.

Nu mai depasiti limitele provocarilor, degenerandule intr-un conflict. Vinovat este si cel ce provoaca si cel ce continua provocarea.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Locked