Reclamatie admin gabitu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

28 Dec 2018, 11:38

in prezenta mea iar singurul nick care-l ai rezervat este Mr.Waller orice adăugirea sau schimbare la acel nic nu-ti apartine si nici nu te reprezinta.
Spusele lui teacher acu un an jumate .
Deci eu am voie să intru cu numele gabitu pastila femeilor deoarece poate nu zic că mă cheamă dar poate mă cheamă gabitu și pastila femeilor e la caterinca nu e reclama la alt server sau limbaj vulgar , și gabitu are Nick rezervat cu parola deci nu ar trebui sa se enerveze , el nu trebuie să se coboare la mintea mea ci sa ma lase cu nickul ăla
Întreb acum pe gabitu pe techer dc nu l-ai ars când avea Nick gabltu?
Asta e răspunsul meu Lucian , daca gabitu s-ar comporta că un admin matur cu Rank de highlander ar trebui să îl doara la basca că am nickul ăla , pe skipper nu îl enervează când intru cu Nick skipper pastila femeilor că știe că eu fac la caterinca sau pe fH când intram cu Nick fH. Sau fH de la Ciurea
Teacher prost
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

28 Dec 2018, 12:28

Recunoaște că l ati luat in target amândoi si l ati provocat..ceea ce nu se face între colegi.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

28 Dec 2018, 15:41

ai dreptate Lucian l-am provocat dar stii de ce ? atatia ani am fost umilit de gabitu redhood(care acu 2 ani avea nick plictisit) si cu fH si etc etc si micutzu ala de eqn cu blind si ban gabitu si redhood numa blind dadeau eqn daca ii dadeai prin zid direct hack iar fH nici 2 secunde cand intram pe server ban :))
oricum asa ceva nu se face intre colegi si voi tine cont de sfatul tau deacuma voi fi coleg admin cu gabitu si redhood .
Teacher prost
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

03 Jan 2019, 10:39

Vezi de banul lui Teacher!
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked