Re: Reclamatie admin kntSTRONG

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

29 Aug 2018, 12:38

Nume pe care am luat ban/hack : Aim Riders - kntSTRONG
Serverul pe care am luat ban/hack : TITI.G1
Numele adminului reclamat : kntSTRONG
Dovezi :n am demo
Ip pe care ai luat ban/hack:
Steam ID (Native sau Fake) : STEAM_0:1:4390173
El era singurul admin de pe sv. https://imgur.com/a/xN0HPn2
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

29 Aug 2018, 12:43

Nu permit unui prostanac sa imi strice jocu!!! :3 skipp
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

29 Aug 2018, 13:04

Nu am spus nimic, Teacher da-i TC pana vine Lucian
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

29 Aug 2018, 13:17

kntStrong, tu chiar acces la admin numai pentru bunul tau plac, fara sa te gandesti ca ai admin in baza unui regulament pe care trebuie sa-l respecti.
Ca sa nu mai zic ca adresarea catre o alta persoana cu cuvantul "prostanac" contravine regulilor de utilizare a forumului, care se considera ca ti le-ai insusit cand ti-ai dat acceptul la constituirea contului pe forum.
Considera asta ca un ultim avertisment.
Revenind la reclamatie, din punctul meu de vedere, fara a analiza si discuta motivul banului, deci chiar daca ai drepatate sau nu, ai incalcat Regulamentul Adminilor la Punctul 14, ceea ce atrage un warn de 7 zile.
Esti amabil acum sa ne impartasesti motivul care sta la baza deciziilor tale ?
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

29 Aug 2018, 16:13

Eu nu permint nici unui terminat sa incerce sa ma denigreze in primul rand si in al doilea rand sa nu ma lase sa ma joc linistit, normal ca trec la fapte ca sunt om,si ma pis pe el de admin daca il am si nu pot sa ma apar pe mine, el daca isi permite sa ma faca jeg imi permit sa il fac si eu prostanac. motivul care sta la baza deciziilor mele un terminat care nu ma lasa sa viu un admin normal ma provoca de fiecare data cand intru de pe sv cu limbaj , urcat pe mapa , pune numele meu sau unul foarte putin schimbat etc etc. asta insemna sa fi admin care ajuta sv hai ma lasi, pentru mine e un parlit care se oftiga ca isi ia bataie la cs, nu inteleg dc nu intelegi teacher.... ma provoca si eu raspund. inafara de banurile astea el nu are nici un motiv relevant din prezent , trezeste greseli de ale mele de acum 6 luni si i-am zis lui Lucian sa imi scoata adminul daca el crede ca ca admin ai voie sa provoci alt admin. Lasa reclamatia deschisa sa vina sa latre si jiren sa fac niste posturi
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

29 Aug 2018, 16:24

Knt vezi ca ai uitat niste virgule =))
TC pana vine Lucian
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

29 Aug 2018, 19:30

Eu nu pot fi de acord sa dai ban la nici un player, mai ales permanent si fara demo.
Stiai ca e skipper, ai o dovada a ceea ce sustii ca ti-a facut ? Ca te sicaneaza, un record in consola care apoi sa-l pui pe forum ? Ca si eu pot sa zic ca nuj ce mi sa parut ca ai facut si te-ai uitat urat la mine si apoi sa ma simt indreptatit sa-ti dau ban ? Ca doar de aia am admin sa scot afara de pe server de cine nu-mi place.
Eu zic sa-ti revizuiesti atitudinea fata de indatoriri si mai ales fata de posibilitatile de corectie pe care le ai la indemana. Daca ai fi fost atent la cealalta reclamatie pe care o ai inca pe rol si e cu acelasi subiect ai fi stiut ce ai de facut.
Nu poti cere nici unui player sa-si schimbe nickul atata timp cat nu contine mesaje indecente sau reclama.
Iar daca vrei sa i-i schimbi nickul si el sa nu poata sa revina la nickul lui ai procedura simpla:
1. schimbi nickul
2. dai gag pe noul nick
Pe perioada gagului playerul nu poate schimba nickul.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

29 Aug 2018, 23:24

Mai copile, am renuntat la admin, crezi ca imi era asa de greu sa ma duc in G-uri sa sa imi cumpar admin?
Deci: "si ma pis pe el de admin daca il am" chiar asa?Mdea poate tu iti permiti dar eu nu mi-am permis asta.
Ok, ok cum spui tu ca nu te las sa te joci =))ce ti-am facut?Te-am tinut de manutza :)) ?"si nu pot sa ma apar pe mine, el daca isi permite sa ma faca jeg imi permit sa il fac si eu prostanac.", meh tu ar trebui sa fii "un exemplu pentru playeri", stai linistit nu astept asta de la tine
Eu intru pe sv sa ma distrez, o trecut vremea in care jucam pentru scor, "motivul care sta la baza deciziilor mele un terminat care nu ma lasa sa viu un admin normal ma provoca de fiecare data cand intru de pe sv cu limbaj , urcat pe mapa , pune numele meu sau unul foarte putin schimbat etc etc." ai demo?print, ceva?, mai pufuletz numele tau nu pot sa mi-l pun.Capis?Parca ti-o explicat Teacher cum sta treaba cu nick-urile.
Asa ca pui mic nu ai nici o explicatie clara la aceasta reclamatie, joc in aceasta comunitate de prin 2014 si nu mi-am permis sa imi frec pufuletz-ul de ea ;)
Citeste: https://www.ortografia.ro/punctuatia-di ... a/cratima/
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

30 Aug 2018, 09:01

Eu nu te-am văzut în 2015 2016 pe sv skipper jucau cu alt Nick?
Teacher prost
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

30 Aug 2018, 22:01

Warn KntStrong 30.08.2018 - 02.08.2018
Tc!
Teacher shh am scris înaintea ta
Teacher prost
Locked