Reclamatie admin kntSTRONG

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 20:46

Nume pe care am luat ban/hack : kentSTRONG
Serverul pe care am luat ban/hack : TITI.G1
Numele adminului reclamat : kntSTRONG
Dovezi :n am demo, poze etc
Ip pe care ai luat ban/hack:
Steam ID (Native sau Fake) : STEAM_0:1:439017379
Uite: https://imgur.com/a/5LZZU7d
Si nu e prima data: https://imgur.com/a/4HOStu4
https://imgur.com/a/urOzKQ6
https://imgur.com/a/j6WrAIy
Deci nu se mai poate....o sa dureze un timp pana la unban :(
Votati kntSTRONG sef la harta!
14 - Adminii sunt obligati ca inaintea fiecarui ban sau hack dat unui codat sa utilizeze in prealabil comanda amx_demo.
Si lumea spune ca eu is ala rau cu ambitii...
**EDIT:Sa nu uitam ca s a bagat peste comanda mea si i a dat unban lui Reactive de mai multe ori
12 - Anularea comenzilor intre admini este interzisa (unban ungag cancelvote schimbarea unei harti care a fost votata de alt admin etc), exceptie facand doar adminii highlanderi.**
Last edited by skipper on 08 Aug 2018, 21:52, edited 1 time in total.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

08 Aug 2018, 21:28

Dc sa iti dau amx_demo ca nu esti fratimiu codat ,motivul banului e numefals sau numefurat tu cu numele meu umpic schimbat puteai sa duci unii playeri de pe sv in eroare si in plus ca ai facut asta din orgoliu cum ai si intrat cu cateva zile inainte ca sa ma faci sa iti dau niste comenzi ca sa iti hranesti orgoliul ca ai luat warn si sa imi faci reclamatie
Daca intra altcinvea cu numele tau ii dadeai si tu ban sau alte comenzi
Ti-am schimbat numele si ti-l puneai la loc ,te-am rugat sa ti-l schimbi tu nu ai vrut, zicand ca numele nu-i rezevat, asa ca ti-am dat de vreo trei ori ban de 120 de minute apoi cand tot intrai ti-am dat un ban mai mare termina cu prostile si arata ca esti mai matur ca mine
Reclamatia nefondata
PS [Abia astept sa vina waller sa vad ce mai zice ca in reclamatia trecut a zis niste lucruri care nu aveau legatura cu reclamatia]
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 21:36

Hahahahaha, ma amuzi:).
1.Au intrat multi cu numele meu schimbat si nu le am facut nimic(imi place sa am fani),
2.Ce orgoliu?Ti am facut reclamatie pe merit ;)
3.Numele ala nu e rezervat de nimeni:), si nu ai dreptul sa te legi de mine, nu prezinta nimic vulgar.
4.Ai dat un ban mai mare:) de 600000 de minute:) cred ca tu nu stii cum sta treaba cu minutele, orele.
5.Nu am dc sa fiu mai matur ca tn, is si eu un copil=).
Cica "reclamatie nefondata"... macar stii ce inseamna nefondat?
Si Waller zice ce vrea ca asa face el :))
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

08 Aug 2018, 21:41

Ai unban dar cand intri pe sv cu numele ala ban 120 de minute cu care am gresit ca ti-am dat prea multe si pentru asta sar putea sa iau warn
dar cu tine cum ramane chiar vreau sa stiu parea lui Lucian in legatura cum ca tu incerci sa ma provoci si daca asa ar trebui sa faca un admin responsabil care vrea binele servarului cum ziceai in reclamatia pentru tine
Cat is eu admin nu ai voie cu numele meu pe sv
Image
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

08 Aug 2018, 21:43

2.Ce orgoliu?Ti am facut reclamatie pe merit ;)
Tu ai uitat ca ziceai ca am inceput "jocul murdar" si ca o sa il continui asta cum se numeste iti zic eu ORGOLIU
Te legi ca ti-am dat ban dupa ce tu cand intrai pe sv dupa ce ai luat warn ma provocai de fiecare data hai ca nu am cu cine sa vorbesc
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 21:56

"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
[Decisive] - Cr0SheR
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 24 Jan 2018, 15:36
Location: Iasi , România
Contact:

08 Aug 2018, 22:00

Tu zici ca nu e vorba de orgoliu?
https://imgur.com/a/EmOAi9f
Cine oare este The Phenomenal One?
Si cu ban-urile pe care mi le-ai dat acu' cateva zile pe nedrept? Invata cand cineva e mai bun ca tine, si lasa orgoliul ala mai departe ca iti faci mai mult rau tie. Nu mai cauta diverse motive si lasa-ne sa jucam.
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

08 Aug 2018, 22:05

Tu nu vezi ca esti penibil si nu ai pentru ce sa ma acuzi si aduci motive din trecut , ba traieste la realitate si vezi ca banu ala de 60000 de minute ti-l lam dat pentru ca m-ai provocat
Crezi ca Lucian nu va vedea ca reclamatia e facuta din orgoliul tau prostesc
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

08 Aug 2018, 23:58

Ala ce comenteaza aiurea?Din cate stim noi nu ai mai intrat cu adminul de luni, aia e de saptamani bune, ala poate sa fie orcine cum si kentSTRONG e la fel.Tu esti un nimic si nici nu are rost sa iti mai dau replici.
Uite si la asta ca l am provocat, din cate imi amintesc am intrat pe sv si mai amenintat din prima.Hahaha eu am luat warn ca i am dat lu' amaratu ala ban 120 minute, si tu crezi ca o sa scapi asa usor cu 6000000?Sa nu uitam ca i ai dat unban si nu a respectat banul primit :)) :)) dar tot am fost sanctionat.
https://imgur.com/wrDL7yd
Cum te am provocat eu pe tine?Pt stiinta ta mai este un admin cu numele KenT poate ii dai si lui ban :)) :))
:))
Si dc sa nu aducem trecutul?Sa ne amintim cat de ingeras esti :))

Hai Teacher cu opinia ta ca is foarte curios :)) :))
Si ne mai intrebam dc nu avem jucatori pe sv..
"If you have all under control you're not moving fast enough"
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

09 Aug 2018, 00:07

Taci ma :)) tu nici nu stii ce e ala "orgoliu" =))
Si cand nu sunt admin ajut mai mult sv ca tn ;)
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Locked