Reclamatie skipper!

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
[Decisive] - Cr0SheR
New Member
New Member
Posts: 11
Joined: 24 Jan 2018, 15:36
Location: Iasi , România
Contact:

05 Aug 2018, 14:40

Nume pe care am luat ban : REACTIVE
Serverul pe care am luat ban : TITI
Numele adminului reclamat : skipper
Dovezi : Mi-a dat ban fiindca nu vroiam sa ma mut la cealalta echipa, si ii se parea ca eu cu knt rupeam serveru'.
Ip pe care am luat ban : 79.112.110.115
Steam ID : STEAM_0:1:80726677
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

05 Aug 2018, 14:54

Poate pui si tu dovezile, fara ele reclamatie e egala cu 0 (cred).Deci da ti-am dat ban 120 minute pt "monitor" deoarece tu si prietenul tau kentstrong sunteti pe discord, ts, sau pe ce sunteti voi.
Eu nu joc la sunet doar pt a pastra jucatorii pe sv, azi e duminica si vin clienti in G-uri care joaca cs si bineinteles ca nu le convine situtia pe care o faceti voi.Deci tu ai inca adminul on dar nu il folosesti, prietenul tau kentstrong cam la fel dar de cand a luat destroy il foloseste.Si acum vine intrebarea ce ati facut voi pt binele sv?Nu cred ca intrati sa schimbati mapa,Teacher stie cel mai bine cum sta trb cu schimbatul hartii si pastrarea jucatorilor pe sv, uite ca eu am grija de el cat de cat si nu o sa permit sa veniti voi si sa faceti ce vreti voi.Atata timp cat o sa am admin nu o sa permit asta.
Sper sa nu facem chat aici si mai sper ca Teacher sa analizeze cu atent situatia.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

05 Aug 2018, 14:56

Skipper nu inteleg nu ai zis tu ca sunt slab sa ma duc sa joc new game , si nu ziceai ca esti nr.1 pe sv iti face concurenta Reactive sau ce? Ca facem monitor si ca ne batem p... de sv, frate suntem echipa daca noi vrem sa ne jucam toti ne jucam toti, cel putin nu scrie nicaieri prin regulament ca nu e voie sa dai info la echipa, eu cu reactive si cu rnk vs tu cu stefi si nu mai stiu cine frate stefi e locu 2 pe sv si tu ziceai ca esti nr.1 va punem noi probleme?
Eu cred ca tu ai mai multe probleme ca nu esti tu nr.1 pe sv si ca va cam rupem, si de Teacher dupa parerea mea e cel mai drept om de pe server dar parerea lui ca nu as merita admin chiar nu ma intereseaza.
Noi suntem activi pe sv ne jucam si ne place,ca vin clienti in G-uri care joaca cs si ce, daca jucam mai bine ca iei trebuie sa iesim de pe sv, asta chiar nu conteaza pentru noi, noi ne jucam de fun dar vrem sa jucam din ce in ce mai bine
Image
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

05 Aug 2018, 15:07

Imi place ca gasiti motive din astea puerile, chiar nu ma intereseaza cine e pe locul 1,2,3 etc., daca vroiam sa raman mereu pe locul 1 ma tineam de joc si eram pe sv destul de mult dar din pacate nu se mai poate, nu joc pt top ci pentru gametracker.Asta e tot ce am de spus.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

05 Aug 2018, 15:15

Da dar in momentul in care imi zici ca sunt slab si ca nu am cum sa ajung locul 1, insemna cu nu iti pun probleme, ca joc cu reactive si nu jucam asa rau dar tu ne desparti ca sa egalezi si ct si t e un lucru bun ,dar daca noi chiar nu vroiam sa ne desparti puteai sa faci altfel ca sa nu ne desparti de ex ne lasai pe noi 2 cu cel mai slab de pe sv si ne jucam tu ai facut ce ai vrut tu
Image
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Aug 2018, 09:27

Ce arfe de buti daca ar vedea fH topicul ar si-ar face cruce , nu trebuie să fii în top că sa fii bun trebuie sa ai tactica skill și experiența ceea ce knt nu are pt că se așează in cur că să tragă
Skipp are dreptate voi intrați pe sv doar sa vă jucați , sa fii admin e o responsabilitate mare
Sa nu uitam că knt avea wall înainte să aibă admin , teacher știe că i-am arătat 2 demo unde avea scăpări prin ianuarie parca
Mă bucur că skipper are grija de sv că după ce revin sa am pe cine rupe la cs
Teacher prost
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Aug 2018, 09:38

Oricum scz pt 2x post nu merge edit
Eu te rup knt sau cr0ser la că îți e clar? Sunt un zeu .
Teacher prost
User avatar
kntSTRONG
Junior Member
Junior Member
Posts: 62
Joined: 02 Oct 2017, 18:16

06 Aug 2018, 09:55

Ce ai spus tu Waller e irelevant , eu nu vorbesc de top , skipper ma facut slab si a zis ca nu pot sa iau locu 1 a fost parerea lui de care m-am agatat in reclamatie, el a dat ban dintr-un motiv bun ca sa echilbreze t si ct dar daca noi vrem sa jucam in aceias echipa e cam stupid intelegi , sa nu pot sa joc cu prietenul meu ca nu vrea skipper hai ma. Tu poti sa bati pe cine vrei tu la cs oricum tu fata de skipper nu ai incercat sa ajuti deloc admini noi ,tu ai incercat sa ii incurci dintr-o anbitie ca nu ai admin si alti cu mai putina experienta au
Image
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

06 Aug 2018, 10:01

Pot sa îmi iau și mâine admin dar acm trec printr-o Perioada grea și.nu am chef de cs
Incercam sa ajut adminii îi învățăm să greșească că a doua oară sa nu mai repete greșeala + că era amuzant
Și tu și cr0ser faceți monitor ori la g ori skype , ts etc sunteți prafi amândoi
Va credeți buni că rupeți câțiva jucători prafi
Aveți noroc că veteranii sau lăsat altfel dădeați rage maxim
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

06 Aug 2018, 10:06

Jiren are si el partea lui de adevar, inca am fost bun ca i am dat 120 minute si sa nu uitam ca i ai dat si unban de mai multe ori, ma ironizezi cam mult si tura viitoare o sa se lase cu un destroy sa vedem daca o sa ii mai poti da unban atunci ;)
Last edited by skipper on 06 Aug 2018, 10:11, edited 1 time in total.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Locked