Pentru domnul Tuia

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

04 Jun 2018, 16:44

Nume reclamant : Pariss
Numele adminului reclamat : Tuia(adminul)/Ahmed(player)
Motiv : Figuri de admin
Motivul este ca acest admin crede ca dc este el pe sv face legea,intru pe sv joc cateva runde.Cand a vazut ca nu prea ii merge pune niste "ON" "FPS....' de atunci a continuat aproape cu 1 tap tin sa mentionez ca nu il acuz pt asta,ci pt disrespectul pt un simplu player care cere niste explicatii,apoi probil simtit baga numele de admin si imi da gag atunci intra alt admin....eh..de cand a intrat adminul respectiv reclamantul nostru nu mai joaca asa de bine....trece gag ul il intreb care e motivul specificand ca nu am jicnit pe nimeni sau injurat bineinteles nu imi da nici un raspuns....el crede dc e admin poate sa se creada mare zeu pe sv...
Recomandari: poate un warn sau schimbarea comportamentului
Dovezi: https://imgur.com/a/J2M0uyU
(intreaga conversatie se poate vedea pe HLSTATSX)
Edit:il reclam pe adminul tuia pt gag ul nejustificat si comporatament
Last edited by skipper on 04 Jun 2018, 19:35, edited 1 time in total.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

04 Jun 2018, 19:29

Domnul Tuia sa umble la potentiometru responsabil cu disrespectul.
Stiu cat de provocator poti fi...
Mai stiu ca daca nu esti logat ca admin, orice injurii ti se aduc, ti se aduc in calitate de player si nu de admin. Nu pui adminul si dai gag pentru ca a vorbit la adresa ta cand nu erai logat cu adminul, afrontul a fost la player nu la admin.
Din cate stiu eu kiturile de Nvidea nu au fost inca interzise in comunitate.

Inca odata reamintesc colegilor : Daca nu respectam si nu tinem playerii pe server avem admin la un server gol.

Te rog sa revii sa specifici mai clar ce anume RECLAMI ?
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

05 Jun 2018, 08:46

Pro warn nu are o treabă cu adminatul nu poate face diferența dintre un player bun și unul cu cod , face abuz blind ... Asta nu e admin a mai avut antecedente in trecut pro warn 7 zile cu suspendare.Edit el are nvidea e7 nu are cod incorporat așa cum cred adminii buți , dar are binduri și aliasuri multe apropo un pont pt Tuia lasa-te de jucat de pe e7 că dacă îți face un admin poze nu ți se salvează sau demo , iar pt mr.teacher , personal cred că aceste cs-uri nvidea nu cred că ar trebui interzise toate unele au doar multe setări binduri aliasuri dar nu au cod
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

05 Jun 2018, 11:22

Mai bine sa ai cum sa inveti decat sa le stii pe toate, sa fii zeu la.... nimeni si sa ceri warn 7 zile cu suspendare la ce ? LA ORICE :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

05 Jun 2018, 12:39

Vezi că te trec la caiet data viitoare sa aduci gluma .
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

05 Jun 2018, 13:47

We esti chior sau prost?Tu nu vezi ca am specificat ca nu am trb ca cs ul lui, am spus doar cum a decurs conversatia.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
buzza
New Member
New Member
Posts: 17
Joined: 25 May 2015, 15:51

05 Jun 2018, 14:36

O mustrare cred ca e de ajuns... E bine sa ne respectam unii pe altii indiferent ce grade avem. :)
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

05 Jun 2018, 14:46

Na ca ai ajuns sa faci reclamatie la un gag :))
Aspectul nu e chiar de trecut cu vederea...
Asa se pierd playerii care intra accidental pe server.
Numai eu si Skipper stiu ce facem ca sa tinem cate un aerian pe server si sa nu iasa.
Poate mai sunt si alti admini cu comportament ca al nostru si eu nu am la cunostinta, insa cand un player i-ti cere informatii incearca sa le dai, chiar daca nu esti logat cu adminul, nu pune accesul si-l reduci la tacere ca in secunda 2 zice de dulce la adresa serverului si iese de pe server, ca servere sunt.. admini copti, protectivi cu portofoliul de playeri ducem lipsa.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

05 Jun 2018, 14:56

Pai nu e prima data a facut asta de nenumarate ori si tot am tacut si mi am vazut de trb eu am urmat sfatul cuiva asta e tot
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

05 Jun 2018, 15:35

1 teacher skipper când mă vede pe Titi da blind fără să îi zic nimic
2 țin să îi dau dreptate lui skipper deoarece tuia nu e admin bun care sa ajute serverul da blind la jucători amenință ... Cel puțin așa făcea acu 2 3 luni cu mn când încă jucam pe Titi , el e tipuri cu blindul
Când vede că cineva e mai bun că el gen da 10 hs+ sau trage numa prin zid gata scan wargods, in cazul meu mi-a dat blind acum ceva timp pentru că l-am ucis prin zid a și dat hack in g , are și adminul cumpărat nu muncit de el , nu știe decât amx-votemap amx hack amx blind atât
Teacher prost
Locked