Pentru domnul Tuia

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

05 Jun 2018, 15:46

hoo ma ca stie ca iti dau blind...dar stii si tu bine motivul
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

05 Jun 2018, 16:13

Ce motiv ia zi , eu intru pe sv nu înjur nu nimic deci nu ar trebui să îmi dai blind .
Pe o comunitate de cs buna un admin dacă da blind unui player fara că playerul respectiv să fi înjurat sau sa aibă cod , adminul ar lua remove , corect amx-blind trebuie folosită numai când cineva e suspect de wall sau sau are un limbaj vulgar
Aștept părerea lui Lucian in legătură cu skipper care da blind fără să îi fac nimic la momentul respectiv , ce e in trecut trecut rămâne
Teacher prost
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

05 Jun 2018, 16:32

te minti singur baiete tu vii pe sv....bineinteles de ce sa taci din gura ca tu esti ala de le stie pe toate...sati asa cum facei tu cand nu vroiam sa dau gag la un player care te nemultumea pe pe tine, cum injurai tu adminii inclusiv pe mine, cum incercai tu sa te dai bine pe langa adminii noi sa iti dea comanda aia slap -2322333 sau cum erau si alte multe lucruri care nici nu mai au rost sa le mai scriu
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

05 Jun 2018, 17:17

Hai ziceti tot pana inchid topicu :))

Jiren... sfantule... Fa un topic nou la diverse cu ce te nemultumeste fiecare admin in parte. Aici e o reclamatie la gag.. lucruri serioase.

Adminul trebuie sa respecte playerul, indiferent cine este sau cine se ascunde sub acel nume pana incalca regulamentul.
Cand adminul abuzeaza se ajunge la comportamente daunatoare serverului. Majoritatea sunteti activi si pe alte servere, iar acolo vedeti admini incompetenti dar nicidecum admini care fac abuz pentru ca in secunda 2 le sare adminul.
Nu am vazut pozitia adminului Tuia cu toate ca este o reclamatie in toata regula la adresa lui, iar prin regulament este obligat sa raspunda acuzatiilor care i se aduc pe forum.
Eu inca astept sa intre si macar sa ne salute.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

05 Jun 2018, 18:45

Skipper da asta in trecut cu slap la adminii noi , de înjurat nu te-am înjurat dar eu mă refer când intru pe sv , tu îmi zici faptele mele din trecut dar în prezent când am intrat pe sv dai blind fără să îți zic ceva, exemplu fiind acu 2 săptămâni când am fost la full ai intrat pe Titi pt că m-ai văzut în și ai dat blind am chiar și poze când te rugam sa îmi scoți blindul și nu mi-l scoteai , iar eu in momentul ăla nu am spus nimic . Tu dai blind pentru niste greșeli de-ale mele din trecut , că te simți încolțit când mă vezi pe sv că știi că te rup la cs .atuncea în seara aia eram la tero , tu cu redhood la CT și va rupeam și ai ieșit de nervi că nu faci fata
In concluzie tu dai blind pentru greșelile mele din trecut , însă în prezent am un comportament în limita bunului simt .
Teacher prost
User avatar
TuiaE
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 05 Jun 2018, 20:03

05 Jun 2018, 20:10

Domnule skipper ai luat gag pentru ca nu te mai opreai sa imi spui , te injosesti cu nividia , esti praf si cu nividia si cand am vazut ca nu incetezi ai luat gag , care este treaba , cand a intrat adminul numai jucam asa bine , ai probleme , te-am intrebat daca crezi ca am ceva iti pot da scan , ai spus ca nu .Care este treaba cu "figuri de admin"? am admin de ceva timp si crede-ma ca ma descurc destul de bine , am avut niste probleme dar au trecut si schimbarea comportamentului , cand sunt luat la misto iau si eu la misto dar nu stiu cu Teacher ma inteleg de minune , cu buzza la fel , imi pare rau daca te-am deranjat cu ceva dar adresarea ta este total gresita.
Domnule Jiren domneavoastra sunteti pe langa acest subiect , tu inainte sa mai scrii ceva , du-te te rog frumos si intereseaza-te de acel lucru.
Multumesc frumos o seara buna.
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

05 Jun 2018, 22:32

Ok scz Tuia pro warn skipper cică înjur admini , da și care e problema ta? Când am intrat pe sv numai blind dădeai fara să îți zic nimic , tu dai blind pentru greșelile mele din trecut și asta nu se face , tu ce părere ai teacher sa dea blind când intru tac și nu zic nimic pentru greșelile de acu 2 luni. Ps eu 1v1 la ce te rup .și m-am uitat in hlstatsx tuia are dreptate . Pro warn skipper
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

06 Jun 2018, 13:50

Jiren eu ti-am facut niste recomandari in privat. Nu vrei sa tii cont de ele. Acum suporti consecintele. Nu te mai plange ca le meriti cu varf si indesat, si daca ma cheama si pe mine dau si eu ce au dat ei.


Uitati-va peste conversatie : https://imgur.com/a/yaYPeiT

Terminati cu antipatiile. In orice cs se pot pune coduri, chiar si in cel Nativ, nu numai in nvidea.
Fiti admini responsabili cu respect fata de player. Nici unul nu ati dat dovada de asa ceva.


Jiren.. abtinete... sa nu ceri warn si suspend la amndoi :))
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

21 Jun 2018, 20:03

Stiti ce faceti voi?
Razboi pe timp de pace , va provocati reciproc si asteptati ca celalalt sa faca un pas gresit ca sa l reclamati pe forum ceea ce nu mi se pare normal si corect intre doi colegi admini!
Umblati amandoi la atitudine si la orgolii.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked