Nerespectarea regulamentulu! ORIGINAL

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
plictisit
New Member
New Member
Posts: 20
Joined: 10 Jan 2016, 16:47

11 Feb 2018, 03:45

asa dupa cum o sa vedeti in urmatoarele poze nu toata lumea stie sa admineze sau stie si doar incearca sa isi de figuri dea admin
se urca pe harta ,schimba hartile dupa bunul plac ,da vote ban chiar daca are acces deplin la ban nornal , da doar o harta la vote si mai face si jucatori prosti pe fata cu y@ etc. etc.
trec vre.o 10 min din harta da alt vote 4 harti cade awp lasa harta 8 min iar da vote ce dracu frate ??
aveam alt nick si cand am intrat cu admin il intreb cf asa se da vote ??? total silence nimic nici nu sa chinuit sa raspunda am incercat sa dau cancelvote dar nu aveam acces
sa gandit pana la urma sa scrie /admin si a vazut ca am admin sa dechis deodata sa imi scrie dupa 15 min ca schimbam si noi ?? sa dau vote 3 harti ?? ce e asta pana la urma?? daca a dat 15 lei nu are imunitate la restul consecintelor
https://imgur.com/a/zy9Au
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

11 Feb 2018, 11:17

Pai respectivul admin e cam nepriceput,acu o saptamana ma intreba pe mine cum se da votemap si alte comenzi de baza si cam isi bate joc de playeri si abuzeaza de admin la comanda prietenilor lui! :ymtongue:
"If you have all under control you're not moving fast enough"
Post Reply