Nerespectarea regulamentulu!

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
RobertKent
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 09 Jan 2017, 13:03

07 Feb 2018, 13:29

Nume reclamant : K3n T.
Numele adminului reclamat : CalinHc
Motiv : Nu a respectat timpul pentru schimbarea hartii, a schimbat in minutul 20 harta era buna si totusi a schimbat fara sa dea un vot da sau nu! era si adminul skipper on poate sa confirme!
Dovezi: https://imgur.com/GsWJEGx
User avatar
asasinul007
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 25 Feb 2014, 20:37

07 Feb 2018, 14:34

In poza care ai pus-o se vede un vot, acuma cu timpul, daca erau mai multi admini, se va vedea in logs ce s-a spus si ce timp era.
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

07 Feb 2018, 14:47

Cam asa se intampla in ultima vreme cu adminii noi,pai si eu sunt nou dar de fiecare data incerc sa colaborez cu ceilalti colegi admini,dar de obicei cand ii intrebi de ce au facut o ori te ignora ori iti arunca o replica la plictiseala ca de exemplu jucatorul x a vrut fy snow si el nu este singurul!
"If you have all under control you're not moving fast enough"
skipper
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 342
Joined: 08 Jan 2018, 20:30

07 Feb 2018, 14:50

Am uitat sa mentionez ca l am intrebat de ce a schimbat si a raspuns ca a schimbat el si operatorul Remus tin sa mentionez ca nu era nevoie de o schimbare a mapei.
"If you have all under control you're not moving fast enough"
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

07 Feb 2018, 20:03

Nu cred ca adminul CalinHc are cont pe forum. Probabil nici nu-i vede utilitatea.
Playerii care platesc adminul la sala ar trebui sa stie ca, contul de admin vine la pachet cu un regulament care trebuie respectat.
Prin plata adminului capata putere, care prin respectarea Regulamentului, aplicarea lui cu tact si exact cand trebuie, se transforma in putere si respect.
Accesul de admin este uninominal. Adica este detinut de o singura persoana si nu este transmisibil.
Nimeni altcineva nu raspunde de actiunile care se intreprind pe un cont de admin decat apartinatorul contului. Ca urmare el este raspunzator de actiunile pe care le face, indiferent daca sunt facute la cererea altor persoane.
Deocamdata asteptam sa vedem ce are de zis si adminul CalinHc. Poate pana la urma-si face aparitia pe forum.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
CalinHC
New Member
New Member
Posts: 1
Joined: 07 Feb 2018, 21:56

07 Feb 2018, 22:09

Salut,in seara aia eram la full si nu mai tin minte ce mapa era..cred ca era fy_snow si cativa playeri din sala mi-au spus sa o schimb ca cica sunt un pic cam multi pentru mapa aia...eu l-am intrebat pe operatorul Remus ce sa fac si el a zis sa dau la vote..si a iesit mapa de_dust2x2 la vop si am acceptat...asta e tot!
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

07 Feb 2018, 22:09

CalinHc sau oricare admin nou :
Cititi regulamentul si mai ales puneti l in aplicare!
Fi ti maleabili, destepti , schimbati harta doar cand mai sunt 5 minute prin vote!
Schimbati mai devreme doar cand harta in cauza este prea mare sau prea mica in functie de jucatorii de pe server ( Ex sunt 3 jucatori si este de_nuke, sau sunt 15 si se joaca snow) .
Doar avertizare momentan dar data viitoare trecem la fapte !
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked