reclamatie abuz admin

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

19 Dec 2017, 19:03

Nume admin :Original! https://imgur.com/a/sVJ8H a schimbat harta in minutul 25 si deaceea conform regulamentului propun sanctionarea adminului cu warn 3 zile , mentionez ca la cealalta reclamatie nu mi s-a raspuns deci vreau raspund de la Lucian pentru ca nu se mai poate , nu pot sa joc si eu o harta la 2 zile ca vine nea orgienal sa schimbe harta cand vrea el :))
Teacher prost
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

19 Dec 2017, 19:09

scz pt post hunt dar ala e nesimtit schimba de pe mini dust 2 in awp india fara vot macar sau ultimele 5 minute nesimtire curata csf cer -2 pls .Edit azi am intrat cu numele lui si uitati ce imi zice https://imgur.com/a/LvpYt apoi imi face 3 poze ii dau pozele cere wcd ii dau wcd, mai face 3 poze i le dau si pe alea dupa cateva runde iar imi face poze :)) ce e asta cati ani are asta copilu 12 ani ? ma si ameninta Propun -1 :)) a da uitati pozele https://imgur.com/a/4IH81 propun -1 va rog ati vazut v-am dat dovezi ca ameninta si face abuz de admin ca face poze multe si s-a urcat pe snow pe harta si a schimbat harta in min 25 si a schimbat alta harta fara vot in min 20 si multe altele , copii de 12 ani nu merita admin pacat de servere. wa da sa raspunda cnv admin ownar ceva ca de 5 zile postez si nimic ...
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

20 Dec 2017, 20:55

Probabil nu a facut cine trebuie reclamatia :))
Dar ... se pare ca totusi este o problema cu acest admin.
Chiar nu cunoaste regulamentul, admineaza la propria placere si faulteaza orice player care joaca mai bine prin cerere de wg, poze ssmd fara a stapani procedura de punere in aplicare a cerintelor.
In cazul in care se mai uita careva pe forum din stafful cu putere de decizie, am sa pun si eu o dovada de incalcare a regulamentului la punctele 1, 4, 9, 10, 11 din Regulamentul Adminilor.
Image


In alta ordine de idei... Cate accese de admin avem voie sa avem pe un singur server ?
Image
Image

Din cate stiu eu amandoua nickurile au acces de admin.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

21 Dec 2017, 14:18

pro warn e copil de 12 ani sigur schimba harti cand vrea el ? nu merita iertat pro warn 7 zile ii trebuie dar parca vad ca ownarii nu ii dau niciun warn... ca de o saptamana am postat si nimic ... si acm ma si ameninta original ca da ban ...
Teacher prost
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

22 Dec 2017, 11:14

Ceva dovezi ai ca te ameninta ?
Ca de avut cont pe forum nu stiu daca are...
Admini vad ca intra pe server ... noi din G-uri... dar cum intra schimba mapa :)) apoi intreaba :)) E BUNA MAPA ? :)) adica ei au grija de server ... 9-10 playeri(din care 3-4 admini) cu nuke 2x2 si schimba pe snow.
Oricum pana dupa sarbatori nu cred ca obtinem vreo reactie din partea CEO.
Poate cresc putin preturile la admine cu "colinda" si "urlatul".
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
Jiren
Member
Member
Posts: 361
Joined: 02 Dec 2017, 17:37

22 Dec 2017, 16:44

https://imgur.com/a/LvpYt ameninta propun sanctionarea adminului
Teacher prost
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

22 Dec 2017, 22:40

Citam din regulament:

4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 5 de minute din timpul ramas.

-Adminii sunt obligati sa schimbe harta numai prin vot care sa ofere jucatorilor o optiune la alegere.

-Harta poate fi schimbata cu mai mult de 5 de minute inainte de final doar in cazul in care harta e prea mica sau prea mare proportional cu nr de jucatori de pe server(13).

3 zile warn si rog adminul Original! sa CITEASCA REGULAMENTUL si sa l respecte.
Cei doi joaca de pe acelasi ip/pc pentru ca sunt rude.
Jiren sau waller pe tine nu te mai bag in seama orice ai face, asa ca nu te mai deranja sa faci reclamatii sau sa mi dai pm uri ca nu vei primii raspuns.
El intra cu nick ul omului si mai are gura mare ca e amenintat.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply