Reclamatie admin Remusel

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Ru$h
New Member
New Member
Posts: 39
Joined: 23 Feb 2011, 20:42

23 Mar 2017, 20:42

Remusel wrote:Vreau dovada pentru care ai dat ban la respectivul player , dintr-un demo de 4 sec nu vezi mare lucru,desi ii facusem demo cu 2 minute inaintea ta ,asteptam momentul prielnic ,.ai sarit repede sa ii dai !! Sunteti disperati sa dati si voi o comanda acolo ca na suntem admini !
Remusel wrote:Rush ar trbuii ca cineva sa se ocupe de tine ,Se vede ca nu cititi regulamentul !
Este interzis folosirea oricarei comenzi de admin intre adminii (slay/slap/gag/ban/hack), exceptie facand situatia in care adminul in caz este codat lucru demonstrat prin demmo sau poze. - Sanctiune : Avertisment, la a 2-a abatere, pierderea accesului
Daca aveai 2 minute inaintea mea, il prindeai de 2 minute. Eu in alea 4 secunde de care zici, l-am prins sarindu-i tinta de pe cap pe cap si a fost suficient. Si dovada ca avea aim nu trebuie sa ti-o prezint eu. Demo-ul s-a facut la el in pc, nu la mine, deci daca vrei sa ma acuzi de comanda folosita fara motiv, cauta-l pe respectivul player si spune-i sa iti dea demo si daca ai dreptate, ma retrag si din adminat si din comunitate si ma las si de cs.
Si cat despre folosirea comenzii de ban(120 min) pe un admin care face abuz de accesul acordat pe server, nu cred ca am gresit, iar daca e asa, imi astept si accept sanctiunea.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

23 Mar 2017, 21:04

Concluzie finala :
Nimeni nu este mai presus de regulament.
Remusel:
Limbajul si comportamentul tau lasa tare de dorit
Atentie la joc si la abuzurile pe care le faci pe server.
Nimeni nu zice ca nu ai voie sa folosesti highlanderul dar daca il ai foloseste l cu cap.
7 zile warn pentru : limbaj malitios , urcare pe harta, schimbare harta fara vote.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

24 Mar 2017, 01:09

Remusel wrote:Ai pus tu conditia asta ?
Sa imi arati articolul care arata asta !
Desteptule nu am pus eu aceasta conditie , ci cel care a facut topicul cu regulamentul.
Mai documenteaza-te..

11 - Adminilor li se interzice folosirea in scop personal a comenzilor serverului.
Sanctiune : Pierderea accesului
Image
© 2004-2017
Locked