Gabitu

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

12 Jan 2017, 18:13

Clar.. trebuia sa incurce waller putin si concursu asta.
De ce poate oricine sa rezerve nickul ?? Aici e greseala.
Waller intra pe regnick pune parola pe nickuri pentru a ajunge cu unu din ele pe locurile de admin.

Se poate introduce in cererea de rezervare a nick-ului obligativitatea detinerii unui numar de STEAM ? Gen detinerea de e-mail ? Sa nu poti rezerva mai multe nickuri pe acelasi STEAM.
Sau hai sa evoluam si sa facem serverul doar STEAM. Chiar si fake dar sa intre cu STEAM ID.

Referitor la concursul de fata propun urmatoarele in functie de procedurile pe care le avem la dispozitie:
1.Resetarea rank-ului selectiva la playerii care sunt susceptibili de cont detinut de waller;
2.Resetarea top-ului si reinceperea concursului de la data resetarii;
3.Sistarea concursului pentru serverul Titi si reluarea lui pentru luna urmatoare cu mentiunea ca CS-ul de pe care se joaca si ajunge pe locurile eligibile de premiere sa detina un numar de STEAM nativ sau fake, in caz contrar nu va putea beneficia de nici un premiu. Banuiesc ca exista o baza de date in care se poate verifica cine, cu ce ip si cu ce tip de cs joaca (gen informatiilor care apar adminilor la intrarea playerilor pe server).
4.Aplicarea mentiunii de la punctul 3 in cazul concursului in derulare.

Revin inca odata la gasirea si implementarea procedurii in care scanul sa poata fi executat de catre admin asupra playerului urmand ca adminul sa verifice scanul pe site in baza ip-ului.

Cat priveste subiectul topicului a fost data o rezolutie de cei in masura sa o dea.
Daca gologan se simte lezat este invitat sa faca o reclamatie pentru ban-ul luat. NU ARE NEVOIE DE AVOCATI.


Scuze de offtopic insa daca nu se iau masuri vor fi afectati din ce in ce mai multi playeri nevinovati.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
User avatar
YooWallerMaN
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 12 Jan 2017, 18:35

12 Jan 2017, 18:36

we Guess da cine esti ca vad ca gabitu ma acuza ca sunt tu cine esti
User avatar
YooWallerMaN
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 12 Jan 2017, 18:35

12 Jan 2017, 18:42

http://www.girlshare.ro/3489673095.7 dovada care va arata ca eu nu sunt guess :D si ca gabitu si tuia au mintit Ps: te pup fH ms ca mi-ai banat contu pe forum nui nimica fac altele da te rog sa nu stergi postarea asta ca vreau so vada teacher ca el crede ca eu sunt guess Ps2 : sunt pro la propunearea teacher
Last edited by YooWallerMaN on 12 Jan 2017, 19:30, edited 1 time in total.
User avatar
YooWallerMaN
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 12 Jan 2017, 18:35

12 Jan 2017, 19:20

http://www.girlshare.ro/3489673095.7 apropo eu nu sunt guess cum zicea gabitu si tuia
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

12 Jan 2017, 19:31

Acest topic are doua taisuri si anume:
1.Este facut un "armistitiu" intre unii admini si mr.waller in sensul ca acesta a promis ca nu va mai folosi coduri in comunitatea noastra avand voie sa joace, in caz contrar orice admin va avea dreptul la hack de fiecare data cant il vede...si implicit interdictie in toate G urile.
In momentul cand refuza scanul atunci lucrurile se schimba...fiind presupus codat.

2.Waller vrea sa arate ca nu este Guess si ii dau dreptate de aceasta data, nefiind el cel care nu a rulat scanul.
Las la libera interpretare a adminilor cum sa procedeze cu waller, dar daca este prins inca o data cu cod , ne paraseste fara cale de intoarcere.

Tin sa mentionez ca stiu toate nick urile cu care a jucat waller si garantez ca nu va primi admin in urma acestui concurs.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
Guess
New Member
New Member
Posts: 9
Joined: 24 Dec 2016, 00:50

12 Jan 2017, 19:57

Luci? Eu nu vreau sa fiu Banat sau heckuit din cauza la niște presupuși jucatori. Azi de exemplu am intrat pe Titi si adminii ( buzza, gabitzu) m-a întrebau daca nu sunt Tuia. Cine e asta frate ? De ce joaca cu numele meu ? Trebuie sa sufăr eu din cauza lui ?
Sau poate ca vor sa ia admin pe seama mea !! Chiar daca a-și fi pe primul loc nu a-și lua adminul. Eu m-a joc de plăcere !!!
User avatar
YooWallerMaN
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: 12 Jan 2017, 18:35

12 Jan 2017, 19:59

guess da fb tau pls ca vreau sa vb cu tine urgent
Post Reply