Reclamatie fH

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Locked
User avatar
Ares
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 07 Sep 2016, 21:58

07 Sep 2016, 22:03

Nume reclamant :hELP
Numele adminului reclamat :fH
Motiv :nustiu
Dovezi :o dat ban fara demo sau motiv nu l-am provocat sau ceva el o dat degeaba + ca am facut reclamatie pe forum si mio sters reclamatia + ban cont
Ip : in g As dori sanctionarea adminului conform regulamentului si niste explicatii de la admin Ps:va rog nu-mi stergeti postul vreau sa stiu de ce am luat ban fara sa mi se faca demo macar!!
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

07 Sep 2016, 22:12

Dovezi ai? Conform regulamentului!!! Ti am aprobat postul doar ca sa te intreb daca stii ce s alea dovezi !
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
Ares
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 07 Sep 2016, 21:58

07 Sep 2016, 22:14

Man cu tot respectu eu ma jucam linistit si ma trezesc cu ban daca vrei uitate in hlstats dupa dovezi te rog sa vezi ca nu am injurat jignit pe cineva (multumesc pentru ca ai aprobat postul ). Ps:inaintea oricarui ban se face demo mie de ce nu mi sa facut? Ps2: am mai facut o reclamatie iar adminu (fH) mio sters postul si banat contu Uppp vreau sanctionarea adminului conform regulamentului!!!! X(
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

07 Sep 2016, 23:38

Si ai sa primesti in continuare ban pe forum , la orice cont multiplu pe care ti-l faci pana in data de 12 septembrie.
Pe server cand te prind, ai sa primesti ban tot timpul , chiar daca esti in G (120 min), datorita limbajului tau pe care l-am verificat pe hlstatsx (CULMEA NU ?!), si faptului ca te prind pe snow cu invizibilitate sus pe harta, si pe d2_2x2 la fel , in lipsa adminilor competenti.

Deci sa-ti intre bine in cap. Tu n-ai ce cauta in aceasta comunitate si punct. Poti sa ai ce nick vrei tu, dar nu ai ce cauta.

Cu alte cuvinte, cred ca te-am lamurit de ce primesti aceste banuri, si ca sa nu continuam circul voi inchide topicul. Daca un administrator doreste sa mai adauge ceva, va rog.
Image
© 2004-2017
Locked