Reclamatie fH.

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

17 Aug 2016, 14:24

@ Waller

Sorry dar am spus clar , daca nu ai inteles si crezi ca este o gluma te inseli.

..plus ca de fiecare data cand te sui pe harti sau ai inceput sa insulti pe altii, iti promit ca te voi penaliza cu ban , oriunde te vei afla

Ce rapid a pus boticul micutul la postul lui Experience :))))) scoate totul din tine , ca dupa 7 zile e randul meu.

@ Exp

Nu mai vazutul de mult pe forumul serverul .. mai vino cu prezentul .. eu si wallerul asteptatul cu dragul pe serverul forumul dar mare lagul este de la tine.
Image
© 2004-2017
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

18 Aug 2016, 15:46

ExpEriEncE wrote: PS: Lui domnu Danutz ul,care dat ban banutul... luat poza aia infricosatoare de lupu turbatu,luat functie,luat lanseta,luat pluta, luat pofta,luat peste,lasat acasa.

poti sa imi iei accesul, banii, dar nu imi lua Lansetele :))

app nu te lua de poza mea :D
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

22 Aug 2016, 22:29

Si eu va pup si dor cs dor server...greu Londra internetul l au descoperit mai tarziu au wifi dar zici ca e net de la modemurile noastre vechi care cantau 2 min inainte de lansare...cs acasa concediu g3 online invit la voi fac cinstea :)))
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked