ESTE ADMIS ASA CEVA?! *cer seriozitate*

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
deko1
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 35
Joined: 13 Feb 2014, 17:37

29 Apr 2016, 11:01

L-am vazut si eu ieri pe One, intrase ca Danutz. Nu prea vad cum il poti opri sa intre, daca are ip routabil o sa ne tot faca vizite.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

29 Apr 2016, 23:20

Ca o fi salbatic nu ma indoiesc,ca e batut in cap nici atat...dar despre problema in sine a acestui topic si anume ca respectivul foloseste nume asemanatoare cu cele ale adminilor,si cum ar fi asta atat de inacceptabil si o mare dilema.....am cam aceeasi parere ca si Teacher....in primul rand ,un player intreg la cap isi poate da seama ca acela nu e respectivul admin sau jucator si in al doilea rand mi se pare penibil ca sa iti pui un nume pe care il foloseste altcineva in fine,aici sunt chestii ce tin de mintea copiilor :D....In orice caz daca ar fi sa il vad pe unul oricare ar fi el cu numele ExpEriEncE si alte derivate dar care nu-mi aduc injurii si alte aberatii la adresa mea,nu as avea nici o problema sa stau cu respectivul pe server :D. Acum daca vreti sa il banati din diferite motive,veniti cu reclamatii care sa sustina decizia si sa poata duca la inlaturarea acestuia,nu ca isi pune nu stiu ce nume sau ca se urca pe harta.:) Bafta!!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
aSu[<3]
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 30 Apr 2016, 10:39

30 Apr 2016, 10:48

Okay,eu personal nu am nimic cu el sau ceva de genu,si asta am mai zis-o.Dar problema lui este ca nu recunoaste,si in al doile rand are si gura mare.Va multumesc.DERK-Mr.WALLER-Mr.Tr. OPEN ->>>>>>> http://prntscr.com/aym9by <<<<<<<<<- OPEN
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

30 Apr 2016, 13:48

Eu personal nu vreau sa il vad pe acest "player" pe server..
Nu exista zi in care sa nu fie el buricu pamantului pe server.Eu prefer sa ii dau kick/slay/HACK
Acum ca are un nume asemanator cu al meu nu cred ca m-ar deranja intr-un fel(parerea mea).Eu ROG SA II FIE BANATA TOATA CLASA DE IP.
Nu vreau sa mai joc pe server cu un astfel de specimen..:)
Sarbatori fericite!
User avatar
aSu[<3]
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 30 Apr 2016, 10:39

01 May 2016, 17:53

reasoN , prin ''player'' te referi la mine ?Ca nu inteleg.Lumineaza-ma. Sarbatori fericite.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

02 May 2016, 00:45

m-am referit numai la waller :) nu am treaba cu tine
User avatar
adrenalina74
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 33
Joined: 29 Dec 2015, 12:12

05 May 2016, 15:48

Este un parazit insuportabil. Scuzati-mi expresia, dar chiar scoate din pepeni adminii si playerii.. Astazi, acum 10 minute.. l-am intalnit si eu.. M-a facut sa inteleg mai bine aceasta reclamatie..
User avatar
<GABY THOR.>
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: 15 Apr 2016, 14:27

08 May 2016, 22:45

Am fost de fata cand tot isi schimba niku in numele de <fH< si chiar si poze si in aceasta seara era pe s si venise vb de contra ale mele la admin s el a spus cai da la m**e luifH :) prea de tot :)
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

08 May 2016, 23:42

TC la topic... Fiecare înțelege ce vrea...
Ideea topic-ului era despre jegoșii care își pun nume de admin cu un jegos de nume, punct"." la urma...
Mie nu-mi convine și nici altora...
De ce se face atâta tevatura pe acest topic?
"nenea" waller trebuie ars.
Ne stricam bună dispoziție degeaba?
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

09 May 2016, 17:46

Tin sa informez colegii mei, ca acest flacau are cs cu anti-hack. Mai arde-l tu acum pe pro...
Image
© 2004-2017
Post Reply