TOPIC INCHIS

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
pNk.
New Member
New Member
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2016, 19:50

19 Apr 2016, 08:43

TurBulance ar trebui sa incetezi cu reclamatile la adresa lu waller, i-am facut observati de 2 ori la a 3 oara nu mai fac observati actionez...si tu nu trebui sa spui in fiecara runda sa ii dau slay ca s-o suit pe mapa cand nu era admin on. adminu nu au de unde sa stiu daca chiar e adevarat ca s-o suit pe mapa. Data viitoare cad mai spui adminilor ce sa faca de la mine ai kick.. stiu si cei din staff-ul servarului ce treb sa faca. Si waller daca se suie pe mapa fara sa fie admin on faceti poza si faceti reclamati.. nu faceti la admini care nu sunt on pe server. Atat am avut de spus! Multumesc!
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

19 Apr 2016, 16:43

rYdEr wrote:TurBulance ar trebui sa incetezi cu reclamatile la adresa lu waller
Hm... Bun. Atata timp cat playerul nu este satisfacut de anumite lucruri, cum ar fi modul unui admin de a folosi comenzile sau prostul obicei al playerilor de a-si bate joc de tot si de toate, individul are dreptul sa faca reclamatie. Matale, domn' rYdEr, nu esti in masura sa-i dai "ordine" omului. Ce? Te crezi cumva buricul pamantului si nu stiu eu?

Ca veni vorba de reclamatie, eu il voi sustine pe individ deoarece acest player, numit Mr.Waller, este in plop si plopu-n aer din mai multe motive:
1. Nu respecta anumite cerinte din regulament
--> urcarea pe mapa + sanctionari in aceasta privinta ( amx_uberslap, amx_slap, amx_slay )
--> limbaj indecent
--> deconecterea si reconecterea pe server pentru a scapa efectiv de gag ( ban 5-10 min retry.dupa.gag )
--> coordonarea adminilor dupa bunul plac ( " admine,schimba mapa ", " da-i gag ", " da-i ban " s.a.m.d. )
2. Tupeul pe care il are de fata cu adminii

In fine..
daca nu termini iti dau amx_hack
Initial, comanda amx_hack se foloseste numai in cazul codatilor si persoanelor care au un limbaj colorat de fata cu adminii.
Amenintarea ca amenintarea.. Din cate stiu eu, adminii sunt acele persoane capabile sa coordoneze un server si sa fie un model pentru ceilalti admini si playeri...si ne intrebam de ce ne injura si ne iau la rost playerii.
Daca avem oameni dificili pe server si nu sunt de acord cu aceste norme, adminul este "imputernicit" sa-i sanctioneze cu anumite comenzi specifice greselilor acestora.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
NiK[o]
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: 02 Apr 2016, 16:38

20 Apr 2016, 15:02

Mna,eu prin aceasta reclamatie am vrut sa atrag atentia in primul rand staff-ului,ca Waller este "NEWS" sa zic asa,in momentul actual,deoarece nu respecta regulile. Si nu voi mai face nicio reclamatie. PROMIT.
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

20 Apr 2016, 17:56

Acest player a inceput sa devina insuportabil..Drept pentru care la o singura incalcare a regulamentului eu il ard..
El cam face ce vrea pe server, ieri a intrat de 6 ori pe serveru cu 6 nick-uri diferite si tot incalca regulamentu.Si acest player este nemultumit ca Mr.Waller incalca regulamentu, nu vad nimic rau in asta..Vad ca esti mai nou o sa incercam sa remediem toate situatiile
Ceau
User avatar
resoN.
Member
Member
Posts: 317
Joined: 07 Feb 2015, 23:23
Location: TITI
Contact:

05 Jun 2016, 00:05

Va rog sa ii daruiti un warn acestui membru
User avatar
pNk
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: 04 Jun 2016, 10:31

06 Jun 2016, 19:58

reasoN,ce warn,la ce te referi,ca nu le am foarte bine cu engleza =)
Post Reply