Reclamatie adminului impertinet EXPERIENCE

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

17 Apr 2016, 07:21

:)) :)) acest ficior a zis asa:
Oricum ai remove experience!
Și acuma zice ca tu ești cam prostuț? :)) incredibil. Îs enervanți acest gen de indivizi care comentează și te scot din sărite mereu... Dat frate pur și simplu gag dacă continuă să comenteze. Eu am început să refuz sa ma enervez pe seama acestor ființe needucate...
Eu zic TC.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

19 Apr 2016, 20:31

Aici e vorba de atitudine.
Era greu sa i explici omului ...de ce ai schimbat harta?
Este asa de greu sa te intelegi cu cei din jur?
Atitudinea aceasta respinge...si va mai intrebati de ce sunt serverele goale? Oare?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

20 Apr 2016, 22:08

Sa ii explic cui mai exact ca nu inteleg? Unui pusti fustrat care ma ia el la intrebari cu asa o atitudine de mare profesor cum si ce decizii sa iau eu pe server? Sa ti subliniez faptul ca el ma mustra si ma certa tare cu alte cuvinte c :))) nu se pune problema ca el m a intrebat si vezi doamne eu nu i am raspuns......sa ti reamintesc ca nu era cu numele de admin ci un simplu player care a luat gag kick etc dupa comentarea deciziilor adminului ??? Sau sa ii explic la un pusti fustrat care si schimba numele in cel pe care are admin si incepe sa ma ameninte ca am remove si alte arfe???....ce naiba stau sa ma justific in fata anonimului asta dupa atitudinea pe care a avut-o? Hai sa fim totusi realisti... mai are sa i curga mult mucii ca sa ajunga la a-mi da mie directive ce si cum sa fac pe servere pt bunastarea lor in orice situatie... sau ca prin actiunile mele de pe servere, sa ajung in situatia sa pot aduce un but din asta in punctul de a-mi putea bate obrazul sau mai mult,sa mi poata face si reclamatie....si trebuie sa se mai inasca de vreo cateva ori ca sa ajunga sa vb asa cu mine si eu sa-i permit.

Chiar ma uimesc ca pui asa problema Luci in fine.... in orice caz next time mai mult ca sigur voi proceda la fel cu specimenul daca va continua la fel.Salut


Ps: In caz de nu ai observat in chat ai un ft bun exemplu care s a intamplat inainte sa intre abramburel pe server fa si tu diferenta dintre dialog si si attitudinea folosita intre un admin normal si player normal....lucru pe care mi-l subliniezi tu mai sus :)


SPEC* ExpEriEncE : hai sa marim

ADMIN ExpEriEncE: vote map(s)

Mr.Sn0K voted for option #1
Mr.Waller voted for option #1
king voted for option #1
Mr.One voted for option #2
*DEAD* Mr.Waller : mai sunt 11 min din harta laso pe asta..

Voting successful (got "3") (needed "2"). The result: changelevel de_dust2_2x2
Welcome to TITI.G1.RO -- Mod: Fun
] amx_vote timeleft? 10min 5min
ExpEriEncE : schimbam ca e rush prea mare ct prea slabi

Mr.Waller : k

Cum ti se pare discutia pe aceeasi tema dintre un admin si un player petrecuta la 5 minute inainte sa intre ambraburel?....observi vreo diferenta?? acum reciteste ce a scris imediat dupa ce a intrat si in ce mod a vb cu mine subliniez ca era Player.... si oricum vreo 4 runde l-am lasat sa vb singur ca nu bag inseamana specimene de astea....apoi l-am dat pe mut 3 min stop la calceama.... dar ca mai apoi sa intre marele adminel in forta si sa ma ia cu remove si etc...valeii m-am si speriat pt 1 sec zau asa...

Deci cum e Luci despre care attitudine e vb si care respinge??

Chiar daca nu am mai intrat de ceva vreme,va rog sa nu ma confundati....atitudinea mea nu are nimic e ok in limita bunului simt si a fair play'ului....a fost diferita doar fata de codatii comunitatii care faceau si reclamatii adminilor si aduceau sanctionarea total eronata a acestora pe baza de teatru jucat prin demo'uri....dar care odata cu progamul de scanat au disparut episoadele de genu si zeii de pe server in....sau fata de cei ca in cazul discutat.
BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Locked