reclamatie Sebi

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

10 Feb 2016, 09:22

nu-i merge niciodat.sa isi ia pc care poa da scan.daca toti sunte-ti inpotriva mea eu i-i zic lu" luci sa stearga adminu-l din baza de date si parasesc comunitatea.
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

10 Feb 2016, 21:37

Cum adica hackul e degeaba? Pai parca era regula scanului...Orice jucator care refuza scanul,are hack... iar adminul care refuza are contul sters.Asa era regula ,nu?
Nu ne intereseaza pe noi ca nu i merge scanul,nu?
Nu conteaza ca demoul e curat....scanul e sfant...nu?
Pana la urma ne lasam la mana programului sau a demoului?

Ceva de genul a fost si cu Rolling Stones,doar ca la el a mers scanul si a dat cod.Dar in demo era curat,juca la sunet.Daca nici lui nu i mergea scanul,ne dadeam cu parerea la demo,nu?

Adminul a procedat corect ,exact dupa regulament.Iar daca Sebi,sau Gabitu,sau cine o fi,nu prezinta scanul,are adminul sters.Nu?

Nu spun astea din rautate,sau mai stiu eu ce.Doar zic ce ce intamplat in trecut cu programul respectiv.Sa procedam corect de fiecare data.
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

10 Feb 2016, 23:31

In cazul de fata nimeni nu a gresit.
Poate Sebi a jucat curat dar "eroarea" care persista la voi nu e ok.
Daca nu avem nimic de ascuns ne mobilizam putin si punem si noi alt windows nu Gabitu ?
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
gabitu
Junior Member
Junior Member
Posts: 107
Joined: 19 Jan 2015, 13:16

10 Feb 2016, 23:59

Am sa pun da ii se poate scoate banul ca pe niciun server g1 nul mai lasa sa intre
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

11 Feb 2016, 00:13

Am scos banul si blacklist
Astept rezolvarea cu noul windows.
Daca nu se rezolva si mai avem bug la scanare blacklist ul va ramane.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply