reclamatie admin faramila!!!!

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
AdN
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 05 Jan 2016, 15:11

10 Jan 2016, 15:43

Nume reclamant :AdN
Numele adminului reclamat :Faramila!!!!
Motiv :Acest admin spune playerilor sa taca , se cearta cu alt admin (in cazul in care Arenalina este admin ) si da gag unui player pentru simplul fapt ca i-a spus ca el doarme si nu da slay celor de pe mapa . Eu zic ca asa ceva nu se face , acest admin este incapabil !
Dovezi : http://imageshack.com/a/img633/9170/opkWJP.png
http://imageshack.com/a/img910/9854/EAKpOp.png
http://imageshack.com/a/img907/1637/4o9YtA.png
p.s La urma tot el vine cu scuza ca era nervos
User avatar
Antiprosti
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 13 Jan 2012, 00:10

11 Jan 2016, 08:57

Incepe sa fie frustrat, cred ca i se ridica adminajul la cap.
User avatar
FaraMila
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2015, 20:50
Location: Iasi

11 Jan 2016, 15:51

Adn sa stii ca megatrox a primit gag pentru ca a injurat dar daca nu ai vazut asta este.Daca ai vazut ca ma certam cu adrenalina nu trebuia sa te bagi.Si nu ma mai frecati numai pe mine ca un player e pe mapa ca nu stiu ce face tot felu de chestii.cand sunt doar eu singur imediat se trezesc unii sa comenteze aiurea.Si vad ca tu nu prea esti de mult in comunitatea g1.Cu asta am incheiat.Si apropo in joc ai inceput sa imi zici asa:FaraMila ne vedem pe forum,stii ca nu ai voie sa ameninti un admin nu?Dar din cate vad nu ai citit cu atentie regulamentu!.
Ma vezi pe mine bland,dar cand ma infurii ti-as zice sa taci si sa nu comentezi.PACE!
User avatar
AdN
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 05 Jan 2016, 15:11

11 Jan 2016, 16:25

In primu rand cand iti spuneam ca playeri stau pe mapa erai singuru admin de pe server . in al doilea rand nu e prima oara cand spui playerilor sa taca . In al treilea rand nu e o amenintare ! Doar ti-am spus ca sa stii poate tu nu intri pe forum prea des si nu stii ce se intample si dupa nu stii de ce ai luat warsau remove ! Si esti admin treaba ta e sa vezi sa nu stea niciunu pe mapa si sa verifici daca sunt codati , nu iti place ? La ce ti-ai mai luat admin?..si nu e normal ca doi admini sa se certe . ai chef de cearta ? Cearta-te in privat cu el cat vrei
User avatar
FaraMila
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2015, 20:50
Location: Iasi

11 Jan 2016, 17:05

Cum am mai zis nu stau dupa fiecare in parte eu mi-am facut treaba am anuntat daca ei nu vor sa inteleaga asta e dar daca nu i-am vazut nu am de ce sa le dau slay si nu sunt obligat sa stau pe fiecare in parte spectator ai inteles?Daca nu iti convine cum adminez asta este dar unii playeri ma apreciaza si le place cum imi fac treaba tot timpu.Si va ca ai cam mult tupeu,dar sa vedem ce zic restul adminilor si nu incerca fel si fel de chestioare.
Ma vezi pe mine bland,dar cand ma infurii ti-as zice sa taci si sa nu comentezi.PACE!
User avatar
AdN
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 05 Jan 2016, 15:11

11 Jan 2016, 17:15

Astept parerea lui Lucian !
User avatar
BigJ
New Member
New Member
Posts: 40
Joined: 25 Apr 2015, 11:43

11 Jan 2016, 18:24

si da gag unui player pentru simplul fapt ca i-a spus ca el doarme
Vroiam sa zic ca partea asta e o minciuna..

2016-01-10 16:12:07 FaraMila!!!!!!: gura.


A zis asta imediat ce-o dat gag.

Si

2016-01-10 16:11:58 in p*la teai dus!. (am acoperit eu cu o steluta sa nu iau warn :) )

Diferenta de 9 secunde

Deci i-o dat gag pentru asta..... Nu mai inventa chestii..
Last edited by BigJ on 12 Jan 2016, 14:56, edited 2 times in total.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

11 Jan 2016, 20:57

Bgj daca ai ceva de zis fa un comment daca nu te rog sa citesti regulamentul acestui forum sa vezi ce zice vis a vis de postari.....Un warn verbal de data asta...posturile gen . * - ... emoticoane inclusiv postarile fara nici o legatura cu subiectul sunt interzise. Bafta!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
AdN
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 05 Jan 2016, 15:11

12 Jan 2016, 18:57

BigJ , faramila imi spunea mie sa tac ,daca nu ai vazut cui i-a spus , si nu e prima oara cand spune asta ! Credeam ca e o comunitate serioasa ,dar vadca m-am inselat. La mine in consola nu o aparut ca a la o injurat si nici nu am fost atent cand o injurat ala .
User avatar
Mr.Teacher
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 730
Joined: 04 Jun 2011, 17:17
Location: U'r mind

13 Jan 2016, 12:56

Adn... ce e cu tine ?? de ce suferi tu ??
Daca-ti pasa asa de mult de comunitate si de server dute frate ia-ti admin si fa playerii sa respecte regulamentul.
Nu stiu cine esti.. dar la 4 posturi si toate in acest topic ai cam multe pretentii de la adminii comunitatii.
Daca tu care urmaresti chatul nu ai observat cand a injurat celalalt player, consider ca nu trebuie sa ai pretentii la actiunile adminului.
FaraMila!!! disputele personale sau chiar discutiile in interesul comunitatii, intre admini, admini vs playeri au loc: pe forum intr-un topic; pe forum pe privat sau cel mult in chat-ul destinat adminilor.
Inca odata ma vad nevoit sa aduc in discutie ca, adminul este la cheremul playerilor si in slujba serverului, ca atare, adminul sub nici o forma nu are voie sa se impuna verbal in fata playerilor ci acesta poate sanctiona playerii in limita regulamentului.

LE: ADN Innainte de a face pe cineva INCAPABIL asigura-te ca ai cunostintele si calificarea necesara pentru a aduce injurii de genul asta.
Nu stiu cum de nu ai luat warn pentru treaba asta iar cei ce vor sa reproduca din discutiile des- sau in-criminatorii sunt avertizati verbal chiar daca acele semne grafice sunt semne conventional internationale pentru mascarea anumitor semne grafice in interesul de a masca intelesul cuvantului vizavi de regulile unde au fost postate.
Cam atat am avut de spus !
Sanatate sa avem !
Post Reply