Reclamatie Swag de teracota

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
FaraMila
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2015, 20:50
Location: Iasi

29 Dec 2015, 21:44

Nume reclamant :[Bo_Om]Axel
Numele adminului reclamat :Swag de teracota
Motiv :A schimbat mapa in fy_snow_deluxe la 9-9 playeri l-am atentionat ca a pus o mapa mica,dupa 1 minut acesta a dat la vote alte mape care acestea la randu lor erau si ele mici,dupa a mai dat inca o data votemap dar fara sa dea amx_vote Schimbam? DA NU a bagat de_dust2 cara si ea la randu ei era minuscula pentru 7-7 playeri cati am mai ramas,iar dupa i-am mai facut o atentionare ca este prea mica mapa si a schimbat direct fara vot fara nimic in de_inferno.Sa precizez jucam cu alt nick dar pe alt cs (nvidia e7).
Dovezi:Nu am apucat sa fac poze,iar daca ma intrebati "Ai avut consola?" da am avut dar nu imi apare ce a fost scris in chat este de la calculatorul meu.As dori sa se rezolve aceasta problema.O seara frumoasa
Ma vezi pe mine bland,dar cand ma infurii ti-as zice sa taci si sa nu comentezi.PACE!
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

30 Dec 2015, 09:03

Fara dovezi,reclamatia=0 corect moderatorii?
eu pot sa spun ca ma plimb cu un Ferrari dar cine mar crede daca nu m-ar vedea intr-unul =))) sau zic ca-s batman.dar fara dovezi lumea m-ar crede nebun.
User avatar
FaraMila
New Member
New Member
Posts: 25
Joined: 18 Nov 2015, 20:50
Location: Iasi

30 Dec 2015, 10:40

Swag citeste mai bine ce am scris la dovezi.Daca vrei sa iti arat ca in consola de la nvidia imi arata numai %%%%%%%% sa imi zici ca imediat iti aduc dovada.Apropo cu tine au mai fost conflicte dar te-am lasat in pace am zis hai sa treaca de la mine cu toti facem greseli.Pe titi duminica seara m-ai intrebat cate warn-uri am si ti-am zis ca unu si tu ai spus ca pe al doilea nu o sa il mai apuc.Frate te-am intrebat ai citit regulamentul tu "da l-am citit si am mai fost admin",bine te-am inteles dar totusi nu conteaza ca ai dat tu 25 de lei sau cat ai dat pentru admin-ul curent dar as dori,toti am dori mai ales Luci cred sa fim unii mai atenti si sa respectam regulamentul ADMINILOR!!!
Ma vezi pe mine bland,dar cand ma infurii ti-as zice sa taci si sa nu comentezi.PACE!
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

30 Dec 2015, 11:25

fara dovezi.nu ai cum sa-mi faci nimic clar?.adu dovezi.si dupa aia vorbim.ai zis ca nu aveai in consola dovada
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

30 Dec 2015, 14:57

swaag.jpg
Ca la piata.. Uite dovada. Poftim dovada. Sa terminam odata s-odata circul asta.

P.S.: Ii datorez multumiri domnului "Cristinika". Fac cinste cu un vin fiert :)) pardon, cu o ciocolata calda :D
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

31 Dec 2015, 09:38

E foarte simplu.
Daca adminele sunt cu plata sau free toti respectam acelasi regulament.
Concluzie finala :
Swag de teracota ai gresit.
Apropo de vote citeste punctul din regulament referitor la asta:

" 4 - Este interzisa schimbarea hartii cand sunt mai mult de 5 de minute din timpul ramas.

-Adminii sunt obligati sa schimbe harta numai prin vot care sa ofere jucatorilor o optiune la alegere.

-Harta poate fi schimbata cu mai mult de 5 de minute inainte de final doar in cazul in care harta e prea mica sau prea mare proportional cu nr de jucatori de pe server(13). "
Acum scapi doar cu un "warn" verbal dar la recidiva nu voi mai fi asa de reconciliant.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

01 Jan 2016, 16:15

de ce n-a venit el primu cu reclamatia?.ca am vazut ca avea si dovada
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

03 Jan 2016, 17:25

Depravat,comentezi cam mult.Vezi ca mai este o reclamatie la adresa ta...
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
DepraVat
New Member
New Member
Posts: 21
Joined: 20 Jun 2015, 09:10

06 Jan 2016, 16:48

klaps.daca eu gresesc mereu te rog.sa-mi spui si parasesc comunitatea.daca un admin nu are dovezi inpotriva mea celalalt vine sa-l ajute.ai observat ca toti vor ca eu sa raman fara admin?
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

06 Jan 2016, 22:28

Pffff....gandire de geniu....
Ce am spus eu,si ce ai debitat tu...
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Post Reply