Face-ti ceva cu el !!

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
FarruKo
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 17 Nov 2015, 20:12

26 Nov 2015, 16:46

Nume reclamant :FarruKo

Numele player reclamat :
Killer^19
Motiv :aim + wall
Dovezi :Na-m comenzile necesare sa va dovedesc .. dar am martorii pe server de exemplu marijuana si Sss

Ora si Data 4:20 ia-m dat kick admin online nimeni nici pe godz nici pe titi ! Nu-l mai lasa`ti pe server !! Nu avem nevoie de asa playeri !
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

26 Nov 2015, 17:27

Acces la amx_showip ai ?
Status in consola poti da?
Demo stii sa faci ca sa ne arati acel codat?

Fara ip , steam id numeric sau demo nu putem sa l pedepsim.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
FarruKo
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 17 Nov 2015, 20:12

26 Nov 2015, 19:00

Nu am acces la amx_demo ! Si am sa va dau si ip`ul ... ca a iesit repede si nu am apucat sa-l iau ca cautam admin pe godz ..
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

26 Nov 2015, 19:28

Bun, nu ai acces la amx_demo, dar...fie ca esti player, fie ca esti un admin cu acces/fara acces hack, puteai sa scrii in consola "record x" --> eh, acel demo ti se va salva in propriul computer... Nu e mare filosofie. Ooof. :)
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
Vally
Junior Member
Junior Member
Posts: 127
Joined: 15 Feb 2014, 19:37

26 Nov 2015, 19:54

Tu nici nu stii comenzile de admin, nici nu esti prea inteligent, iti e greu sa iti faci un bind si sa il tii in slayuri pana se plictiseste? btw, amx_last sa vezi ip-urile celor care au iesit de pe server
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

26 Nov 2015, 20:16

Baiatul trebuie sa inteleaga ca telenovelele dramatice pe care le prezinta,nu vor duce la marirea accesului...i s a explicat destul de clar conditiile pe care trebuie sa le indeplineasca in acest sens...dar ori nu prea a inteles, ori crede ca putina drama ar ajuta.....esti admin mic ai acces kick slay,blind,uberslap.....ii destul in cat sa il faci sa cedeze.....demo ii poti face cum ti a explicat andree si e ft simplu.....deci invata sa ti folosesti adminul!!

Inteleg nu stii comanda sa aflii ip'ul...dar nici macar nu ti ai dat seama ca atunci cand se conecteaza pe server, tu ca admin vezi ip'ul si orasul de unde intra??? apare si ramane chiar si in consola,orice vezi tu scris pe chat.
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
FarruKo
New Member
New Member
Posts: 14
Joined: 17 Nov 2015, 20:12

27 Nov 2015, 16:56

Bravo sunte`ti voi destepti tare ! Da eu ce fac il tin in kick`uri si slayuri pane cedeaza ? Si daca nu cedeaza si mai tare face ? Si inteleg ca nu imi creste adminul sau sa`mi de alte comenzi !! Spuneti de mine ca nustiu comenzile bine ca le stiti voi bravo @-) Acuma nu trebuie sa suferiti ca voi le stiti pe toate .. ca fac eu telenovele dramatice ... Si apropo baiatul era intrat sa stii si ca dupa am intrat pe godz sa caut admin nu era nimeni am iesit si iar era si la-m tinut in kick`uri pana ma-m plictisit eu ... Si era mai mult sa aveti grija sa nu mai intre pe server acel codat nu ca vreau atentie sau nustiu ce ... hai sall
User avatar
Mugur
New Member
New Member
Posts: 42
Joined: 29 Sep 2015, 12:04

27 Nov 2015, 19:46

Prietenas, nu are cum sa nu cedeze daca il tii in kick-uri, iti zic eu ca, e mult mai rau sa primesti 10 kick-uri unul dupa altul de cat sa iti iei ban! Asa... ai luat ban, "si ce?" dar daca ii dai kick continuu, isi reinstala cs-ul de nervi.

P.S. Si da, ai dovedit ca nu stii comenzile, cand am fost eu odata pe titi, si erai si tu... ai dat o mapa la vot in loc de doua si aia... de_aztec si eram pe server 7-7 :|
Acum la moda e sa fii mafiot, ;) dar sa fii din Iasi...e deja fiţa! :-o
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

27 Nov 2015, 23:41

De cand ai facut cerere ai o atitudine care lasa de dorit. Pe viitor cand o sa vrei upgrade, am sa ma opun si atunci daca continui asa. Devii plictisitor de acum.
Image
© 2004-2017
Post Reply