Cerere Remove RollingStonnes alias Trascendent

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

13 Jul 2015, 13:18

Asta ar insemna sa facem parteneriat cu Wargods, si nu cred ca este o varianta "automata" la intrarea pe sv sa fii scanat. Practic nu e greu si nici nu e vb de lene, atata timp cat jucatorul primeste din partea adminului link de download al programului si pe urma un simplu SCAN se poate da rapid, apoi treaba merge in continuare. Daca simti ca ai ceva de ascuns, cred ca te lungesti pana se plictiseste si cel care a facut topicul sa mai zica ceva.

Parerea mea, decat sa va tiganiti de 1 saptamana continuu, in 2 min se rezolvau suspiciunile.
Image
© 2004-2017
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

15 Jul 2015, 17:31

Am ezitat sa iau o decizie rapida pentru acest caz pana nu am cantarit toate dovezile oferite de ExpEriEncE.
Neprezentand acel print ne sugereaza ca ai de ascuns ceva ...alfel de ce sa nu prezinti toate dovezile adminului in cauza?
Avand in vedere ca ai si o recidiva a trecutului am sters contul de admin Trascendent.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

15 Jul 2015, 23:14

Multumesc pentru intelegere.

PS: Drace fiindca stiu ca iar ai sa incepi ca am eu dusmanie pe tine si etc... tin sa iti zic ca, nu e deloc asa,pe cine am eu dusmanie sunt codatii in general indiferent de nume...Tu dupa acele episoade dupa ce ai ramas fara acces pe serverele G1 si etc.....ai disparut din peisaj o buna perioada de timp cam 1 an de zile.....mai intraii din c and in cand pe Titi dar nu ieseai cu nimic in evidenta (ZEU) jucai cateva minute si apoi ieseai,scorul tau era si el unul modest in fine ...ideea e ca de odata reapari pe severele G1...facand mult praf si cu o atitudine de .... fata de restul adminilor si a jucatorilor de pe server in fine...Intru intr-o zi intru linistit pe serever sa-mi petrec timpul :D si deodata apari tu.....cum intrii cum incepi circul fara sa te bage nimeni in seama....vorbeai urat cu Danut-z si sfidai pe toata lumea cu citate gen vai am wall,da-mi hack,spartule si tu sti cs etc... fiindca mi-ai iesit atat de tare in evidenta si pt ca m-am mirat de diferenta dintre acel tu pe care il prezentam mai sus (cel din lunile trecute ) si acel tu de pe server /:) dand un tab am constat ca avem un iar un Zeu in cs pe server,aveai un rezultat gen 47 cu 4 sau ceva de genul nu mai stiu exact in fine....mi-am propus sa fac o investigatie cu tine si se pare ca tot cu magarii umblai....Renunta sa ma joci cu porcariile astea....e mult mai funny si mai cool sa-ti petreci timpul pe serverele comunitatii cu lumea care le frecventeaza de la egal la egal si sa pastrezi o relatie colegiala cu ceilalti......nu sa o faci pe-a zeu sa ai un scor chipurile de invidiat (asta poate doar in mintea ta)...dar sa ramai singur pe server si sa te joci bambilici fiindca majoritatea de multe ori se deconecteaza....Bye-Bye.

PS#1: Daca credeti ca acum v-ati gandit la toate si le-ati vazut pe toate....Eu zic sa va mai ganditi odata inainte sa incercati sa umblati cu magarii s-ar putea sa fiti SURPRINSI :ymsmug: .....aviz amatorilor!!

PS#2: Consider ca in 15 ani de Cs,dupa zeci de lanu`ri jucate,zeci de Full Night`uri (Nopti pierdute) :D,sute de ore connectate pe serverele existente (1.5,1.6).....iti este foarte greu sa nu observi o anomalie in jocul unuia de pe server,daca dupa ce iti atrage atentia,iti confirma suspiciunile atunci in 98% dintre cazuri ,nu ai cum sa te inseli in privinta acestuia...Anii au trecut,amintirile au ramas,tehnologia a evoluat dar Jocul a ramas ACELASi!! doar actorii (Playerii) s-au schimbat....asa ca RESPECT! pentru cei care RESPECTA jocul acesta si cunosc ceea ce spun :D si imi pare rau pentru cei care nu au trait si nu au simtit acest Feeling si anume (Feeling`ul Counter Strike asa cum e el,fara coduri si alte kk`turi ci doar cu imaginatie si dexteritate si mai presus de toate pentru DISTRACTIEEE!! pacat v-ar fi placut mai mult :| )...Bafta!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

16 Jul 2015, 04:03

Si care sunt dovezile ca eu nu le vad? Tot ce vad e o poveste a lui experience, un scan curat, un demo care lipseste si niste poze de care nu a intrebat nimeni. Mai nou se da remove pe povesti?

Ok, sa zicem ca e asa cum zice experience si am doua pc-uri, nu puteam sa imi instalez yahoo-ul pe acel pc "de scanat" si sa fac poze acolo, cs-ul ar fi fost in bara si nu ar fi avut de unde sa stie ca eu nici macar nu sunt pe server dar na gandirea...

Experience te rog eu nu mai zi la nimeni ca ai 15 ani de cs si tu ii dau hack lui vega pentru wall.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

16 Jul 2015, 12:03

=)) Cum am mai zis sar putea sa fii surprins...încearcă din nou daca ti-a dat și asta prin cap,vino cu un update /:)...Hai ca te întinzi cu mine cam mult....La revedere drace,sau pe data viitoare daca nu ai de gând sa incetezi sa fii un codat ... /:) .
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

16 Jul 2015, 12:29

Limbajul ,Experience! Codat,necodat,nu ai voie sa folosesti cuvinte jignitoare. Abtine te!

TC!

ExpEriEncE: Intradevar asa e...sorry m-am cam aprins cu atitudinea flacaului,în fine...
am corectat
...Baftă!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
Locked