Cerere Remove RollingStonnes alias Trascendent

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

04 Jul 2015, 23:33


Nume reclamant: ExpEriEncE

Nume admin reclamat: Trascendent

Motiv: Refuz prezentare Dovezi SCAN!!

Dupa cum bine stiti cu totii istoricul flacaului si anume un fost admin codat si foarte contestat in aceasta comunitate,pentru cei care nu il stiu pot verifica arhiva.

Deci,dupa cum bine stiti respectivul a primit remove la admine si a disparut o buna perioada de timp din peisaj,reapare de cateva zile in forta si ce sa vezi, acelasi zeu in cs (suspectat de toata lumea de WALL si apar si reclamatii cu el pe forum ) si foarte sfidator si ironic fata de ceilalti.Baiatul a stat si a experimentat cum sa pacaleasca Scanul si cand i-a picat fisa, s-a gandit el ca ne prosteste pe toti si se intoarce in forta.

Si sa vezi surpriza, un admin codat cu mesajul la scan de WALL reapare de data asta cu mesaj la scanat Clean si nu cu 1 ci cu 3 id`uri uniq diferite (ceea ce ne arata ca,chiar s-a chinuit saracu sa ii dea cumva de cap) :)) in fine asta e o alta poveste.

Bun...in seara asta jucam pe titi.g1.ro pe snow,unde la un moment dat apare si Zeul,intra isi face el treaba vreo 15 min scorul bineinteles indica faptul ca avem un zeu in cs la noi pe server :D si m-am gandit sa ii fac o surpriza ceva la care stiam ca nu o sa se astepte si anume sa ii cer sa se scaneze (o sa credeti ca asta era surpriza :D dar nu, nu e asta) surpriza era ca nu ii ceream pur si simplu un simplu scan ci o procedura mai amanuntita (explic mai jos ce si cum ca sa inteleaga toata lumea :D )

I-am cerut sa intre pe YM! si sa deschida o discutie cu mine, sa apese scan si sa faca un printscreen cu mesajul de la finalizarea scan`ului si fereastra cu discutia noastra de pe ym :D asta pentru ca sa-mi confirme faptul ca scan`ul a fost de pe acelasi deveice (laptop,pc) de pe care ruleaza si Cs`ul conectat la server :) si sa vezi surpriza ma trezesc cu el refuzand sa se scaneze si mai apoi zicand-mi ca nu are mess si etc.. :)) i-am explicat ca are mess fiindca eu cu ochii mei l-am vazut acum cateva zile cum s-a deconectat de pe messenger in fine, oricum i-am cerut sa il instaleze (DUREAZA 2 min) si tot s-a dat lovit,ca mai apoi intr`un tarziu sa dea scan dar fara sa faca ceea ce i-am cerut si anume print`ul cu dovada :) deci cu alte cuvinte a jucat un teatru ieftin


Si acum dovezile!

A se citi cu atentie pentru a intelege exact cum au decurs lucrurile!

ExpEriEncE : rolling

*DEAD* Ionut : gg

Transcendent killed ExpEriEncE with aug
ExpEriEncE : flacu

ExpEriEncE : ma receptionezi

ExpEriEncE : ?

*DEAD* KLAPS : :))

Transcendent : ne luam la misto ?

*SPEC* ExpEriEncE : nu

*SPEC* ExpEriEncE : da-te spec

*SPEC* ExpEriEncE : si da-mi un scan

Transcendent : unde zice?

SPEC* ExpEriEncE : dar inainte de scan

*SPEC* ExpEriEncE : intrii pe mes

*DEAD* manutza : /rs
*SPEC* ExpEriEncE : deschizi conversatie cu mine

*SPEC* ExpEriEncE : apoi dai scan

*SPEC* ExpEriEncE : si faci printscreen cu mesajul de la scan si conversatie noastra de la mes

*SPEC* ExpEriEncE : aloo

*SPEC* ExpEriEncE : nelu nu se aude ?

(ADMIN) ExpEriEncE : klaps da-mil spec pe asta te rog

*SPEC* ExpEriEncE : trascendeeeen

*SPEC* ExpEriEncE : nu azi ma?

KLAPS : pozele la exp si scanul

*DEAD* Transcendent : nu am mes

SPEC* ExpEriEncE : stii ca esti obligat sa-mi dai scanul nu?

SPEC* ExpEriEncE : instaleaza

*DEAD* Transcendent : e tarziu

*SPEC* ExpEriEncE : si ai mes ca te-am vazut azi pe mes

*SPEC* ExpEriEncE : flacau

SPEC* ExpEriEncE : intra pe mess dai buzz

*SPEC* Transcendent : nu am yahoo in pc

SPEC* ExpEriEncE : apoi scan si print cu mesajul de la scanat si discutia noastra

*SPEC* ExpEriEncE : instaleaza

*SPEC* ExpEriEncE : pe google

*SPEC* Transcendent : ti-am dat scan

*SPEC* Transcendent : uita=te pe site

*SPEC* ExpEriEncE : nee

KLAPS killed leodor with aug

*SPEC* ExpEriEncE : nu asa flacau

*SPEC* ExpEriEncE : :))

*SPEC* ExpEriEncE : instalezi ym

*SPEC* Transcendent : nu sun obligat


*SPEC* ExpEriEncE : deschizi conversatie cu mine

*SPEC* ExpEriEncE : apesi scan si faci print cu imaginea de la scan si discutia de la mine

SPEC* ExpEriEncE : nu te asteptai la asta nu:?

Transcendent : ai steamid ai ora

*SPEC* ExpEriEncE : :))

Transcendent : verifica

*SPEC* ExpEriEncE : ti-am zis ca o sa-ti fac o surpriza

SPEC* ExpEriEncE : deci te mai intreb odata

*SPEC* ExpEriEncE : intrii pe mes?

Transcendent : nu sunt obligat sa imi pun ym

ranscendent : ti-am dat scan


*SPEC* ExpEriEncE : flacau ai inteles exact ce am vrut sa spun

*SPEC* ExpEriEncE : :))


*DEAD* Transcendent : unde iti dau pozele?

*SPEC* ExpEriEncE : ym

*SPEC* Transcendent : le pun pe forum


*SPEC* ExpEriEncE : tu nu intelegi?

*SPEC* ExpEriEncE : ca imi trebuie

*SPEC* Transcendent : tu nu intelegi

*SPEC* ExpEriEncE : confirmare

*SPEC* ExpEriEncE : ? :))

*SPEC* ExpEriEncE : o faci pe a prostul sa o duci bine?


*SPEC* ExpEriEncE : sau te faci ca nu pricepi?

*SPEC* ExpEriEncE : instalezi ym

*SPEC* Transcendent : tu nu pricepi

SPEC* ExpEriEncE : deschizi conversatie cu mine

*SPEC* Transcendent : ai steam id ai ora scanului

*SPEC* ExpEriEncE : apesi scan la program

*SPEC* Transcendent : nu am dat de pe alt pc

*SPEC* ExpEriEncE : faci print

*SPEC* ExpEriEncE : cu imaginele una langa alta

*SPEC* ExpEriEncE : lasa-ma cu ora ta de la scan

*SPEC* ExpEriEncE : fa exact ce iti spun

SPEC* Transcendent : ok vrei pozle pe forum sau nu ?

Transcendent has left the game

Cam asta e!! ti-am demonstrat inca odata ca esti prea mic pentru teatrul care il aplici si ca cu mine nu e loc. /:) ByE-ByE


PS: Lucian scapa-ne de asta odata!














Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

05 Jul 2015, 09:12

Iar incepi cu aberatii?
1. In fiecare scan apar cu acelasi steam id (native) de pe care am dat tot timpu scan.
2. Steam id-ul de pe cate am dat scan aseara e acelasi cu cel care eram conectat pe server.
3. Nu sunt 3 unique id-uri ci doar 2 pentru ca mi-am luat al pc sherlock.
4. Nu am ym in pc de luni de zile, inventam deacum?
Teatru faci tu inutil nu eu.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

05 Jul 2015, 11:35

Nu vreau sa lungesc discutia inutil cu vrajeala ta de prostit copii pe la scara....au mai fost episoade cu tine cu discutii inutile...deci nu e cazul sa le reluam

In primul rand ai mess te-am vazut zilele trecute din intamplare iesind de pe mes.
Dar nici nu conteaza asta trebuia sa il instalezi dureaza doar 2 min,deci sa terminam discutia despre YM /:)

Cat despre SCAN!! Steam si etc... nu incearca sa-mi povestesti tu mie ce si cum scaneaza acest program,fiindca stiu exact tot ceea ce se intampla cu acest program ce si cum scaneaza si ce si cum ar putea incerca un codat al de tine :D trebuia sa te fi dus capul sa te gandesti si la asta /:)
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Floppy
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 1660
Joined: 09 Feb 2011, 17:00
Location: Don't look back

05 Jul 2015, 11:39

La cat v-ati lungit cu discutia pe sv, aveai timp sa instalezi ym si te astepta spectator pana cand era gata.
SPEC* ExpEriEncE : instaleaza

*DEAD* Transcendent : e tarziu

Pe bune Roll ???? Asta e raspuns ?
Image
© 2004-2017
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

05 Jul 2015, 11:42

Am stat vreo 10 min dupa el doar ca sa se dea spectator si sa se scaneze (fara succes,noroc de Klaps ca l-a dat spectator)...apoi inca vreo 15 min sa isi instaleze si sa imi prezinte dovezile :D ideea e ca eu i-am spus de inainte ce si cum vreau de la el si i-au cazut plombele din gura :))

@ KLAPS era spectator poate confirma :D
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

05 Jul 2015, 16:27

Data viitoare daca nu prezinta dovezile ,are hack!
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

05 Jul 2015, 18:25

Pana atunci remove la admin /:) de hack putin ma intereseaza daca o sa ia sau nu mereu o sa joace codat dracu asta, si o sa umble sa ne prosteasca iar si iar....dupa mine nu ar mai trebui sa calce pe aici dar in fine fiecare cum stie....oricum admin in nici un caz nu ar trebui sa mai aibe nici cu plata nici fara /:)...BAFTA!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

05 Jul 2015, 18:49

Pe ce baza sa nu mai am admin? Mori de ciuda ca ies curat la marele program de scan? haha
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

07 Jul 2015, 22:34

Flacau pe baza celor zise mai sus /:) trebuia sa prezinti dovezile nu sa te dai la fund si sa fugi ca o pi**a.
Ca imi este ciuda si ce dracu mai aberezi tu acolo se vede ca ai o mentalitate de pusti.
Si curat poate esti la *** ca la scan nu ;) te-ai turnat singur aseara.

(oare pentru a cata oara? )


Daca tu scapi tura asta de remove (desi mi-e greu sa cred :) ), sau are cineva urme de indoiala referitor la ceea ce s-a intamplat,eu personal nu imi mai bat capul cu orice inseamna codati,progam de scanat si forum G1,ba mai mult propun scoaterea progamului de Scanat si a comenzii amx_hack ca si asa sunt degeaba.

Propun si un link de download pentru admini sa-si procure toti WALL! ca sa nu ne mai batem capul :) si mai propun ca Lucian sa va premieze si sa va creasca adminele la rank de Tata lor in functie de care joaca teatru mai bine si il propun pe Paf ca arbitru ca si asa e la moda se poarta PAF !! ....ByE-ByE

Abia astept sa vad verdictul si nivelul de profesionalism din aceasta comunitate :) pana atunci am sa ma abtin de la alte comentarii ca ne lungim cam mult....BAFTA!!!




Up!!!
Lucian wrote:Am scos banul si blacklist.
Radiosant are remove deja de la alta reclamatie.
Spor la fraguri.
07.07.2015


Lucian sa inteleg ca ti-a scapat reclamatia asta sau e neinteresanta? :|
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

08 Jul 2015, 16:31

Nu.
Am testat cum e sa intrii cu un cont de steam pe doua calculatoare diferite.
Se poate, dar steam id numeric se schimba iar la status in consola unul apare ca are steam id numeric iar celalalt valve_id_lan.
In concluzie Rolling nu putea sa fie conectat pe doua pc uri cu acelasi cont de steam...si la scan sa i iasa acelasi steam id numeric.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Locked