Reclamatie Transcendent alias RollingStones

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

26 Jun 2015, 15:54

Nume reclamant : Audrey
Numele adminului reclamat : Transcendent
Motiv : refuzarea reprezentarii ss-urilor, tragand concluzia ca este suspect de wall
Dovezi : http://postimg.org/gallery/2gagzh5xi/d0f85fcf/
Ip (doar in cazul in care nu ai ip dinamic) : -
Ora si Data (doar in cazul in care ai luat hack): -


Doresc, ca domnul Lucian si alti membri din g1 sa trateze acest topic cu maxima seriozitate!!! Din cate am inteles, Rolling nu e la prima abatere cand vine vorba de utilizarea unui anume cod si de respingerea aducerii dovezilor cu pricina.
Rog ca Inaltimea Sa RollingStones, ca atunci cand i se cere in secunda 2 pozele, sa nu stea respectivul admin si sa se roage de el pentru "amaratele" alea de imagini, dar mai ales sa nu-si schimbe numele din player in numele de admin. ( dand dovada de prostie si lipsa de respect fata de mine, ca fata )
Va aduc la cunostinta ca s-au facut in jur de 3-4 demo-uri din cauza decontectarii si reconectarii a acestuia de pe server.
Last edited by Andreeeee_____;* on 26 Jun 2015, 19:06, edited 3 times in total.
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

26 Jun 2015, 16:01

Si daca asteptai pana se termmina mapa mureai ? Suntem admini eglai nu trebuie sa fiu la dispozitia ta in secunda 2.
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
KLAPS
Site Admin
Site Admin
Posts: 458
Joined: 30 Apr 2011, 20:54

26 Jun 2015, 16:09

Poftim Rolling ? Ce ai spus? Ca nu trebuie sa fii la dispozitia adminilor? Ba da,trebuie sa fii la dispozitia lor,fie ca esti sau nu admin. Eu unul nu stiam ca acum ai admin pe alt nume. Vad ca nu ai scapat de aroganta ta ...Nu mai esti ca la inceputuri.Nu sta nimeni dupa tine pana te scarpini tu la .... ,sau pana se termina harta. Plus ca limbajul tau pe servere lasa mult,mult de dorit.

Pentru chestia asta,dupa ce ajung acasa,o sa te faci cu un warn. Eu zic ca e meritat.Tu ce zici?
We are the Music Makers-We are the Dreamers of Dreams! Asculta Radio Dreams http://radiodreams.g1.ro:3390/listen.pls
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

26 Jun 2015, 16:16

Motivul warn-ului?
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

26 Jun 2015, 18:02

Andreeeee_____;* wrote:Rolling nu e la prima abatere cand vine vorba de utlizarea unui anume cod
Acuzatii nefondate, de unde si pana unde sunt eu codat si cand am fost eu prins cu, cod?

Andreeeee_____;* wrote: sa nu-si schimbe numele din player in numele de admin. ( dand dovada de prostie
Deci sunt prost ca ma joc pe server cu adminul? Asa e Lucian?


Klaps nici tu nu mai esti ca la inceputuri, inainte erai corect...
The stars are hidden on a rainy night
User avatar
Andreeeee_____;*
Junior Member
Junior Member
Posts: 136
Joined: 24 May 2014, 12:43
Location: Satul cu salcii :)

26 Jun 2015, 18:38

Atunci cand te.am luat la ture in legatura cu prezentarea ss.urilor, hop-țop ti.ai schimbat numele ( asta cu scopul de a nu primi ban din cauza nereprezentarii pozelor ). Te joci cu focul. Iar din moment ce nu mi.ai prezentat imaginile, Mister Prostie, am tras concluzia ca imi ascundeai ceva si anume ca tu jucai cu un cod..

Lasa.ma te rog cu aberatiile astea, ca nu ma/ne impresionezi.

Nu uita! Vezi ca sunt inca in asteptare de poze si demo ( toate demo.urile pe care le.ai acumulat astazi!!! ) Ai grija ca nu.mi plac glumele nesarate. Esti corect , bine... nu esti, si mai bine. :)
I wanna drown in literature and forget I actually exist.
User avatar
ExpEriEncE
Global Moderator
Global Moderator
Posts: 450
Joined: 13 Feb 2014, 21:42
Contact:

26 Jun 2015, 19:03



Adevarul e ca observam si zilele trecute pe server, aroganta si stilul de vb al tau Roliing fata de Danutz si de ceilalti admini de pe server si presupun ca fix asta s-a intamplat si in cazul de fata......dar dupa cum bine stii sau ar trebui sa stii, ca esti obligat sa prezinti dovezile in 2-5 minute depinde de cat sugeareaza adminul in cazua....tu in schimb ai o sfidare aroganta nu stiu dc si de unde si pana unde......in fine ideea e ca ar trebui sa te relaxezi putin ca nu cred ca se simte nimeni impresionat sau intimidat..... Andree eare dreptate trebuia sa ii prezinti dovezile deci ca jucator normal puteai lua si hack....acum ca ai tu admin si fite meriti un Warn!!! pe merit de data asta dupa regulament deci Pro Warn :D . Bafta!!!
Banii Vin Si Se Duc...Doar Tu Ramai De Fiecare Data
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

26 Jun 2015, 19:10

Si uite asa, am ajuns la vb lui klaps. Te-am crezut baiat de calitate, dar nu esti :)
Ti-am facut eu demo, am vazut wall, ti-a facut Audrey demo, a vazut wall, ti s-a mai facut un demo si ss iar intre timp ai trecut la nume de Traslucent... De ce? Tu crezi ca lumea sta dupa tine? Cn esti tu ca lumea sa astepte pana se termina mapa?
Ti s-a facut demo si ss, imd trebuie sa prezinti nu? Daca nu, ban..
Sa ne arati noua ca esti un baiat model, ti-ai schimbat numele in Traslucent... asta pt a ne arata din nou ca totusi inca ai parte de admin.
Scuze ca iti spun, dar ceea ce ai facut tu mi se pare de o nesimtire iesita din comun :)
Parerea mea e ca nu ai dreptul sa mai comentezi...
Id-ul de mess nu ti-a fost dat, din cauza ca deja ti-ai schimbat numele.
Am aici 3 printuri, unul din ele arata ca spui ca nu vrei sa dai poze, iar urmatoarele doua, nu sunt pt tine.
Urmatoarele doua sunt pt admin IBM, care observam ca si el e tare in gurita. Ar trebui suspendat pt cuvintele jignitoare la adresa adminului Audrey.
2015-06-26_00004.jpg
2015-06-26_00005.jpg
2015-06-26_00006.jpg

[/color][/b]
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
User avatar
DanuTz
Site Admin
Site Admin
Posts: 576
Joined: 28 Apr 2011, 17:16
Location: Fan DJ - Klaps & Dream :)
Contact:

26 Jun 2015, 19:23

RollingStone daca ti sa facut poze la Ora 15:59 de ce le-ai Urcat pe forum la 16:40?
----------------------- [ Fan - DJ - Dream ] ------------------------------------------
.::Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery::.
------------------------ [ Fan - DJ - Klaps ] ------------------------------------------

== > ★ RadioDreams.G1.Ro ★ < ==
== > ★ █▬█ █ ▀█▀ ★ < ==
User avatar
RollingStones
Junior Member
Junior Member
Posts: 163
Joined: 05 Jul 2011, 16:53

26 Jun 2015, 19:47

Andreeeee_____;* wrote: Mister Prostie[/b][/color]

Solicit warn pentru insulte.
The stars are hidden on a rainy night
Locked