Reclamatie vladSAN

Moderators: Mr.Teacher, deko1, tIKaLosS

Post Reply
User avatar
Ru$h
New Member
New Member
Posts: 39
Joined: 23 Feb 2011, 20:42

24 Apr 2015, 14:11

Nume reclamant : Narcotic Ru$h
Numele adminului reclamat : vladSAN
Motiv : Si ieri(dar nu am apucat sa fac screen) si azi, a schimbat harta in min 20(eram inca 3 admini si el a intrat deodata si a dat direct harta la vot, fara un "amx_vote schimbam".I-am anulat comanda(da, stiu ca nu e voie intre admini decat daca o executa un HL, dar torusi, era min 20 si a intrat pentru a doua oara sa faca ce vrea) si dupa 1 min, a schimbat, nici runda finala nu a lasat, nici de anuntat nu a anuntat, nici nimic.
Dovezi : Image

Image

Image

Image

Parca trebuie sa ne cerem parerile inainte de a folosi unele comenzi, ca asa..intru si eu cand abia s-a schimbat harta si sunt 30 de min si pun ce vreau eu..nu-i prea frumos.
Nu stiu daca e admin nou sau nu, nu m-a interesat prea mult asta, dar l-am vazut doar de doua ori pe server si mereu schimba cum voia el.

Si loveste iar.A schimbat gabitu harta noua, nu a lasat nici 1 min si a bagat fy_snow in 15 oameni si ca sa fie treaba buna, nici nu a ramas pe server, a si iesit.
Si foloseste si aiurea "y@" ca sa ne scrie noua, adminilor, cand are "u@".Nu cred ca intereseaza pe playeri ca ii spun unui admin ceva personal sau chiar legat de joc, dar ce ne priveste strict pe noi..

Image
Image
Faceti ceva cu el va rog.
Last edited by Ru$h on 24 Apr 2015, 21:35, edited 1 time in total.
User avatar
gabitu
Junior Member
Junior Member
Posts: 107
Joined: 19 Jan 2015, 13:16

24 Apr 2015, 14:48

removeeeeee asa admini nu se tin da sun 14-15 playeri eu pun o mapa mare si el ca e vladsan si isi pune ce mapa vrea el ca totusi avem admin nu
User avatar
Adrenalina
Admin Mare
Admin Mare
Posts: 41
Joined: 17 Apr 2015, 19:11
Location: Drobeta Turnu-Severin
Contact:

24 Apr 2015, 14:51

A pus fy_snow la 14 playeri !!!
User avatar
Vlad Vega
Member
Member
Posts: 250
Joined: 15 Feb 2014, 09:56
Location: Bad Bevensen / Germany
Contact:

24 Apr 2015, 14:53

Nu e frumos ce a facut..
3 zile concediu pentru flacau "adminel" nu strica :)
Viitorul aparține celor care cred în frumusețea viselor lor!
Image
Lucian
Site Admin
Site Admin
Posts: 1157
Joined: 10 Feb 2011, 20:59

24 Apr 2015, 18:45

vladSAN : suspend 7 zile si il indemnam sa reciteasca regulamentul.
Sa te nasti e un miracol sa fii om e lucru mare
Post Reply